Başlangıç ve orta seviye sporcular için tavsiye edilen karbonhidrat gainer ürünü olan Weider Mega Mass 2000 alışageldik kullanım usulüne uygun olarak toz formda üretilmektedir.

Weider Mega Mass 2000

Her Vücut Yapısına Özel Kullanım

Spor günlerindeki kullanımı, spor saatinden bir saat evvel, spordan hemen sonra ve iki öğün arasında olacak biçimde gerçekleştirilmesi gereken Weider Mega Mass 2000 kullanımı 80 kilogramdan düşük olan sporcular için bir porsiyon, 80 ilâ 100 kilogram arasındaki sporcular için iki porsiyon, 100 kilogramdan yüksek sporcular için üç porsiyon olacak şekilde düzenlenmesi en ideal yöntem olacaktır. Weider Mega Mass 2000 kullananlar günden güne artış gösterirken, bu artıştaki sebepler hem kullanım kolaylığı hem de sportif bünyelere sunduğu katkılarından dolayı gözlenmektedir.

Hemen Weider Ürünlerini Keşfet >

Weider Mega Mass 2000 Kullanımı

Kilo standartlarına göre değişkenlik gösteren Weider Mega Mass 2000 kullanım prensibinin sebebinde, ürünün katkılarının gözlendiği alanlar yatmaktadır. Zira sporcuların bulk, hacim veya kilo alma dönemindeki elde etmeyi hedefledikleri olumlu sonuçlar için yardımcı olan Weider Mega Mass 2000 3 kg veya 5 kg seçeneklerine sahiptir. Kilogram bazında dilediğiniz ürünü edinmek suretiyle; hedeflediğiniz kiloya ulaşma konusunda ilk adımınızı atabilirsiniz. Ardından, ürününüzü doğru kullanarak başlangıç ve orta seviyedeki spor antrenmanları döneminizde takviye kuvvet elde etmeniz kaçınılmaz bir hâl alacaktır. Spor yapılan günlerde spor saatinden bir saat öncesinde, vücudunuzun ağırlığı ölçütünde kullanacağınız Weider Mega Mass 2000 fiyat ve performans orantısı bağlamında da beklentilerinizin ötesinde bir sonuç vaat etmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Weider Mega Mass 2000 Özellikleri

Weider Mega Mass 2000 yorumları, ürünün özelliklerinin sunduğu faydalara dikkat çekmektedir. Zira ürün, her bir servisine 319 kalori içerecek biçimde geliştirilmiştir. Biyolojik değer açısından 100 birime karşılık gelen Whey protein içeriğini de bünyesinde barındıran ürünün metabolizma için önemi, multivitamin içeriğinde gizlidir. E, C ve B vitaminleri başta olmak üzere magnezyum gibi unsurlara da sahip 17 farklı elementin yer aldığı multivitamin içeriğinin yanı sıra çok düşük yağ oranı ve protein bazında bulunan % 17,5 BCAA amino asit oranıyla da sporla geçen günlere hem sağlıklı bir takviye sunmayı hem de hedeflenen kiloya ulaşma yolunu kolaylaştırmayı başarmaktadır. Weider Mega Mass 2000 5 kg başta olmak üzere tüm alternatif seçenekleriyle birlikte sayfamızda bulunmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec Volumass 35 Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Mega Mass 4000 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ