Grenade Nutrition Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa’da hızlı bir şekilde büyüme yakaladıktan sonra arkasına aldığı rüzgarla dünyaya yayılmayı başaran ve sporcu besinleri alanında kendisini öne çıkaran bir marka olan Grenade Nutrition, 2015’ten bu yana alanında kazandığı çeşitli ödüllerle başarılarını tescillemeyi başardı. Sporcular arasında hızla popülerlik kazanan marka, vizyonu ile geleceğin besin takviyesi markaları arasında zirveyi gözüne kestirmiş durumda.

Hemen Grenade Ürünlerini Keşfet! >

Grenade Tarihi & Menşei

Grenade Nutrition, 2009 yılında Birleşik Krallık’ta temelleri atılmış bir sporcu besinleri markasıdır. Kollarını sıvayarak, hızlı bir şekilde işe koyulan ve alanında adanmışlık gösteren firma; sporcu besinleri distribütörlüğü sürecinde iken birbiriyle tamamen aynı görünen ve aynı özelliklere sahip ürünlerle çalışmaktan sıkılıp, sporcuların farklılığıyla hatırlayacağı ve arayacağı ürünler yaratmaya karar vermiş. İlk etapta kilo vermeye yardımcı olarak geliştirdiği ürün ile oldukça etkili bir sonuç elde eden firma, ürünün “el bombası gibi patlayıcı” olarak nitelendirilmesi sonrasında “Grenade” (el bombası) ismini almış. Ürünün adı Thermo Detonator koyulurken, markanın adıysa Grenade olarak belirlenmiş. Geçen yıllar ile birlikte firma kadrosu ve ürün gamı hızla genişlerken, ürünlerin ulaştığı pazarlarda da kısa sürede hatırı sayılır bir genişleme yaşanmış. Bugün hala ürettiği her üründe mümkün mertebede benzersizliği kendisine bir ödev sayan firma, stereotip ürünlerden uzaklaşmak konusunda oldukça başarılı bir profil çiziyor.

Kökeninde Alan&Juliet Barrat tarafından aile şirketi olarak kurulan firma, 2014 senesinde Grovepoint Capital’den aldığı yatırım ile en büyük sıçramasını yapmıştır.

Hemen Grenade Ürünlerini Keşfet! >

Grenade Üretim Yeri & Fabrikası

Grenade Nutrition markasının neredeyse tüm ürünleri İngiltere’de bulunan firmaya ait tesislerde gerçekleştirilmekte.

Grenade Üretim Standartları ve Sertifikaları

Grenade markasının tüm ürünleri ISO 9001 ve cGMP sertifikalarına sahiptir. Firma tarafından geliştirilen tüm ürünler merkezi İngiltere’de bulunan İlaç ve Sağlık Ürünleri Düzenleme Kurumu (MHRA) tarafından onaylanmıştır. Grenade Nutrition’un tesislerinde üretim sürecinde güvenilirlik testleri ve etkili üretim kontrolleri sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. Ar-ge ve teknoloji yatırımlarına önem veren firmanın üretim sürecine dahil ettiği hammaddelerde yüksek kalite standartlarına dikkat edilmekte ve seçkin firmalardan temin edilen hammaddeler üretim prosesine dahil edilmektedir. Firmanın tesisinde üretime tabii tutulan tüm ürünler henüz üretim bandındayken bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek nihai ürün formuna getirilmektedir.

İndirimdeki Grenade Ürünlerini Keşfet! >

Grenade Ürünleri

Grenade Nutrition markasının adını duyuran ve büyük başarıla imza atmasına neden olan Grenade Thermo Detonator, firmanın en beğenilen ürünüdür denilebilir. Ürün son 6 sene içerisinde tek başına en iyi yağ yakıcı ödülüne layık görülmüş olup alanında eşsiz bir ürün olarak görülmektedir. Firmanın dikkat çeken bir diğer ürünü ise Grenade 50 Calibre olarak gösterilebilir. Grenade 50 Calibre, 2012 yılında “Yılın En İyi Antrenman Öncesi Takviyesi” ödülüne layık görülmüştür. Uyarıcı bileşene sahip olan Grenade 50 Calibre, kompleks bir amino asit olmasıyla antrenman öncesi enerji arttırmak isteyenler için ideal bir ürün olarak görülür. Firmanın adının duyulmasında en önemli etkiyi enerji ürünleri sağlamış olmasına karşın, Grenade Hydra 6 Premimum Protein ürünü protein tozu kategorisinde öne çıkan isimler arasında yer alır.

Grenade Satış Noktaları

Grenade Nutrition markasının ürünlerini supplementler.com adresindne güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Grenade Ortalama Fiyatları

Grenade Nutrition ürünleri denildiğinde akla ilk olarak el bombası formundaki Thermo Detonator ürünü gelir. Ürün piyasadaki yağ yakıcılar arasında en başarılı performansa sahip olmasının yanında oldukça cazip bir fiyata sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Fiyat başarısını ise performansa kıyasla düşündüğümüzde, Grenade Nutrition Türkiye’de ortalama olarak kendi standartlarının en iyi fiyatlarıyla pazarda yer alıyor denilebilir. Hydra-6 Protein’i değerlendirerek protein tozu kategorisinde yorumlamak gerekirse, firmanın bu kategori için fiyat bareminin ortalamanın üzerinde olduğu görülüyor. Ürün fiyatı İngiltere piyasasında oldukça cazip olmasına karşın, Sterlin ve Türk Lirası arasındaki kur farkı nedeniyle Türkiye’de daha pahalı bir fiyattan satılıyor.

Hemen Grenade Ürünlerini Keşfet! >

Grenade Hakkında Yorumlarımız

Türkiye’ye ilk defa ithal edilmeye başlandığı yakın tarihten bu yana birçok ürününü Türk sporcularla buluşturmayı kısa sürede başaran Grenade Nutrition, kalite standartları ve orijinal formülleriyle birçok sporcunun beğendiği markalar arasında yer alıyor. Özellikle yağ yakıcı ve enerji arttırıcı ürünleri piyasadaki muadillere göre oldukça saf ve performans yönünden başarılı. Her ne kadar kur farkı etkisiyle fiyatları fazla gibi görünse de markanın kalite güvencesi fiyatın hakkını vermesini sağlıyor. Yalnızca protein tozu ürünleri konusunda alternatifleri değerlendirerek maliyet avantajı elde edilebilir ancak eğer arayışınız iyi bir performans arttırıcı ve yağ yakıcı ise Grenade Nutrition’dan uzaklaşmamalısınız; zira firma alanında öncü olduğunu 6 defa üst üste kanıtlamayı başarmış.

Firmanın dikkat çeken en önemli özelliklerinden birisi de yaratıcı ambalaj ve shaker tasarımları. Markanın adını temsilen neredeyse tüm ürünler el bombası şeklinde ambalajlarda satışa sunuluyor ve el bombası şeklinde shakerlar spor salonlarında dikkat çekmenizi sağlıyor.