Orta ve ileri seviye antrenmanlar için tasarlanan bir takviye ürün olan Weider Mega Mass 4000, çilekli ve çikolatalı aromalarıyla da takviye kuvvetin lezzetle buluşmasını hedeflemektedir.

Weider Mega Mass 4000

Weider Mega Mass 4000 Kullanım Prensipleri

Orta ve ileri seviyeler için farklı kullanım prensiplerine dayanan tüketim şekliyle, özelleştirilmiş kullanım hissi sunan Weider Mega Mass 4000 nasıl kullanılır veya kullanım oranı nasıl olmalıdır gibi sorulara karşı basit formüller geliştirilmiştir. Orta seviye antrenmanlar için Weider Mega Mass 4000 kullananlar arasındaki 100 kilogram ağırlığının altında olan bireylerin bireylerin spordan bir saat önce ve spordan hemen sonra, 72 grama karşılık gelen üç yemek kaşığı tüketmesi tavsiye edilmektedir. 100 kilogramın üstündeki kullanıcıların ise spordan bir saat önce ve sporun hemen sonrasında altı yemek kaşığı tüketmesi gerekmektedir. Sayfamız üzerinden, Weider Mega Mass 4000 1 kg ve 3 kg gibi farklı hacimlerdeki ürünlerini edinebilirsiniz.

İleri Seviyede Weider Mega Mass 4000 Kullanımı

Weider Mega Mass 4000 orta seviye kullanıcılardan farklı olarak ileri seviye antrenmanlarda ise spordan bir saat önce, sporun hemen sonrasında ve sabah kalktıktan sonra tüketilecek biçimde, 80 kilogramın altındaki bireylerin birer, 80 ilâ 100 kilogram aralığındaki bireylerin ikişer ve 100 kilogramın üstündeki bireylerin ise üçer porsiyon tercih etmesi gerekmektedir. Weider Mega Mass 4000 gainer ürünü sporcuların hacim, kilo veya bulk dönemlerinde hedefledikleri olumlu sonuçları elde etmelerine yardımcı olmayı hedefleyen; Alman üretimi ve ham madde kalitesinde yüksek standartların gözetildiği toz formdaki kompleks bir üründür. Weider Mega Mass 4000 nasıl olup da kilo konusunda bu yardımı gözetebiliyor gibi sorular akla geldiğinde, cevabın ürünün içeriğinde olduğu bilinmelidir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Weider Mega Mass 4000 İçeriği

Weider Mega Mass 4000 3 kg başta olmak üzere farklı hacimlerde edinilebilen bir ürün olmasının yanı sıra her seçeneğinde aynı içerik standardının gözetildiği prestijli bir bileşene sahiptir. Her bir servisinde 850 kalori bulunan Weider Mega Mass 4000 yorumları da bu zengin içeriğin, bilhassa da biyolojik değeri yüksek kompleks proteinlerinin hakkını teslim etmektedir. Bileşenindeki konsantre Whey protein ve izole süt proteini ile ürünün ham madde kalitesine sahip olduğu aşikârdır. Weider Mega Mass 4000 yorum alan en önemli niteliği olarak da kaliteli ham maddeleri aracılığıyla içeriğinin full emiliminin sağlanması dikkat çekmektedir. Antrenman öncesi ve sonrasına dönük çok nitelikli bir enerji kaynağı olmasının yanı sıra barındırdığı kompleks multivitamin içeriğiyle de kullananların kısa sürede vazgeçilmezi hâlini almaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Mega Mass 2000 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Straight Muscle Mass İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ