Scitec Nutrition kurulduğu günden bu yana sporcular tarafından en çok tercih edilen üreticilerden biridir. Ana merkezi Amerika’da olan marka, Avrupa ülkelerinde de ürünleri en çok tercih edilen markalardandır. Dünya çapında 42 ülkede satış yapan Scitec markasına ait Scitec Volumass 35 Gainer içeriği, yapısı ve etkileri sebebiyle sporcular tarafından tercih edilmektedir.

Scitec Volumass 35 Gainer  İçeriği ve Özellikleri

Scitec Volumass 35 Gainer

Scitec vücut için önemli birçok amino asit, vitamin ve minerali barındıran bir gainer üründür. Bir servisinde yüzde 38 protein, yüzde 50 oranında ise karbonhidrat içerir. Scitec Volumass 35 Gainer kullananlar için önemli bir karbonhidrat takviyesidir. Özellikle ağır çaba gerektiren sporlar sonucu kaslar yıpranır. Kaslarını sağlıklı şekilde onarmak ve hacmini arttırmak isteyen sporcular yüksek miktarda protein ve karbonhidrata ihtiyaç duyarlar. İçerisinde ayrıca yüksek kaliteli ultra filtre edilmiş whey proteini ve izole whey proteini karışımı barındırır. Whey proteini, yapısı gereği en hızlı sindirilen ve kana karışan proteindir. Bu da kas onarımının ve gelişiminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan Kreatin ve taurin sayesinde diğer gainer ürünlerin arasından sıyrılmaktadır. Keratin ve taurin sayesinde vücudun dayanıklılığını ve spor sırasında sağladığı enerjiyi arttırır.

Scitec Volumass 35 Gainer Kullanım Önerisi

Ürün 2950 gram olur 59 servis içermektedir. Bir servis için bir ölçek yani 50 gr ürünü 400 ml suyla karıştırmak yeterli olacaktır. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için antrenmandan yarım saat önce bir servis şeklinde tüketilmesi uygundur. Orta seviye için spordan önce ve sonra birer servis şeklinde tüketilebilir. İleri seviye kullanıcıları ise orta seviyeye ek olarak kahvaltıda da bir servis tüketebilirler. Scitec Volumass 35 Gainer kullananlar gün içinde bir servis tüketimin bile yeterli gelebileceğini görürler.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Scitec Volumass 35 Gainer  Hakkında Yorumlar

Özellikle içerisinde bulunan keratin, taurin, BCAA gibi etkenler sebebiyle kasların hızlı tamirini sağlar. Bu sebeple özellikle yüksek çaba gerektiren sporcular tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcılar tarafından olumlu yorum almasının sebeplerinden biri de yüksek kalitedeki karbonhidrat ve protein kaynaklarıdır. Vücut yorgunluğu yaşayan sporcular Scitec Volumass 35 Gainer kullanımı sonucu ağrılarının ve yorgunluklarının azaldığı değerlendirmesini yapmaktadırlar.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler Nutrition Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Mega Mass 2000 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ