Supplementler.com gainer başta olmak üzere sporcuların tercih ettiği ve etmesi gereken takviye gıdaları güvenle sunan, akla gelen ilk adres olma özelliğini taşımaktadır.

Supplementler.Com Gainer

Yoğun Antrenmanlarda Kilo Artışı Mümkün

Takviye ürünler arasında en sık başvurulan supplementler nutrition gainer ise bilhassa yoğun antrenman dönemlerinde kilolarında da artış olmasını hedefleyen sporcuların tercihi olmaktadır. Sahip olduğu niteliklerden dolayı bu tercihe mazhar olan ürün; başlangıç, orta ve ileri seviye sporcuların kullanım standartlarında farklılığa sahip olmamakla birlikte tavsiye edilen Supplementler gainer kullanımı 400 mL su ya da az yağlı süt ile 3 tepeleme ölçeğe tekabül eden 171 gramlık servis ürününü uyanır uyanmaz, ara öğünde, sporun 45 dakika öncesinde yahut sporun hemen sonrasında tüketmeye dayalıdır.

Supplementler.Com Gainer Özellikleri

Her servis kullanımında hızlı sindirilebilecek kaynaklardan sunduğu 670 kalori sayesinde hem hızlı hem de güvenilir bir çözüm sunan Supplementler Gainer içeriğinde servis başına yer alan 135 gram karbonhidrat ile 26 gram protein aracılığıyla yoğun antrenmanlarını sürdüren sporcuların kaslarının sağlıklı gelişimi için nitelikli bir bileşen sunmaktadır. Supplementler.com Gainer 3000 gr ürününün bu minvalde tercih edilmesi tesadüfî bir yaklaşım değildir zira bileşenindeki karbonhidrat yoğunluğu; iskelet kaslarında bulunan glikojen depolarının azalmasına ve uzun süren fiziksel egzersizler sonrasında normal kas fonksiyonlarının kasılmasına vesile olmaktadır. Karbonhidrat ve protein bazlarının yanı sıra gainer ürününün birçok vitamin ve mineral ile de desteklenen bir bileşene sahip olduğu bilinmektedir. Bu bileşen sayesinde pek çok faydayı da beraberinde getirmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Supplementler.Com Gainer Ürününün Faydaları

Supplement mass gainer ürünü, istenilen nitelikte katkı sunması için yüksek yoğunluğa veya uzun süreye sahip fiziksel egzersizin sonrasındaki dört veya altı saat içerisinde vücut ağırlığı başına bütün kaynaklardan toplamda 4 gram karbonhidrat alınmasına dayalı bir prensiple geliştirilmiştir. Doğru kullanım hâlinde, bileşenindeki vitaminler ve minerallerle sportif bünyelere farklı katkılar da sunacaktır. Bunlar arasında akla ilk gelen, B1 ve B6 vitaminleri ve demir, iyot ve magnezyum mineralleri aracılığıyla normal enerji oluşum metabolizması için sunduğu katkı olmaktadır. Keza B6 vitamini aynı zamanda normal glikojen ve protein metabolizmasında da rol oynamakla birlikte, yapısında yer alan çinko ve magnezyum ile normal protein sentezinde de yardımcı pozisyonunda bulunmaktadır. Supplementler Gainer yorum alan en gözde niteliklerinde de zenginleştirilmiş formülünden dolayı sunduğu bu faydalarıyla öne çıkmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikScitec Volumass 35 Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ