İngiltere’nin en önemli üreticilerinden olan Sci-Mx, ürünleriyle dünyanın pek çok ülkesinde satışa sunulmaktadır. Kaliteli hammaddesi ve üretim ilkeleri sebebiyle sporcuların en çok tercih ettiği markalardan biridir. Sci-mx Muscle Meal Hardcore Gainer içerik açısından bakıldığında da insan vücudu için gereken birçok aminoasit, vitamin ve minerali de bünyesinde bulundurmaktadır.

Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer

Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer Özellikleri

Sci-mx Muscle Meal Hardcore Gainer inceleme yapıldığında toz formada olan ve kaliteli hammaddesiyle yüksek oranda karbonhidrat içeren bir üründür. Özellikle kilo alma ve bulk dönemlerinde uygun beslenme ve sporla birlikte en etkili ürünlerden biridir. Ürün yüzde 31 protein oranın sahiptir. Bir servisinde mg BCAA amino asiti barındırır. Yüksek BCAA amino asidi oranı sayesinde vücut yorgunluğunun en aza inmesine yardımcı olur. Kas kullanımını, yıpranmasını ve bundan kaynaklı kas ağrılarını azaltır. BCAA amino asidi kas inşasında rolü olan enzimleri aktive eder ve kas kütlesinin artmasını sağlar. Ürün her servisinde 10.100mg glutamin içerir. Glutamin ise protein sentezine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda hasar görmüş kasların onarımını hızlandırırken hacim arttırıcı özelliğe de sahiptir.

Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer Kullanım Önerisi

Ürün 5270 gr olup 34 servisten oluşmaktadır. Her servis için 3 ölçek yani 155 gr ürün kullanılması önerilmektedir. Bir servisin hazırlanmasında 3 ölçek ürünün 500 ml su ile karıştırılması yeterlidir. Servis antrenmanlardan önce veya tüketilebilir. İstenilirse ileri seviyeler için, gece uykusundan önce de bir servis tüketmek mümkündür. Gece uykusundan önce tüketilen ürün dinç uyanmayı ve gün boyu enerjik hissetmeyi sağlamaktadır. Kolay karışma özelliği ve yapısı sebebiyle Sci-mx Muscle Meal Hardcore Gainer kullanımı için fazladan ekipman kullanımına ihtiyaç duyulmaz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer Hakkında Değerlendirme

Ürün patentli izole ve hidrolize protein içeriğine sahiptir. Bu sebeple kanda hızlı şekilde emilimi gerçekleşir. Sci-mx Muscle Meal Hardcore Gainer kullananlar tarafından onaylanan temiz içeriği 9 saate kadar kaslara amino asit desteği sağlamaktadır. Bu sayede kaslara her zaman ihtiyacı olan protein desteği sunulur. Sporcuların tercih sebeplerinden biri de bu protein desteği sayesinde kasların sağlıklı gelişimlerini sürdürmesidir. 

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSci-Mx Mass İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSupplementler Nutrition Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ