Sci-Mx Mass yüzde 65 oranında karbonhidrat ve yüzde 17 oranında protein birleşiminden oluşmaktadır. Yüksek tempolu ve yoğun kas gruplarını çalıştırdıkları için yorucu antrenman yapan sporcular, karbonhidrat tüketimine ihtiyaç duyarlar. Sci-Mx Mass maltodekstrin ve yulaf hammaddelerinden elde edilen karbonhidrat sayesinde vücuda hızlı ve kolay şekilde karbonhidrat desteği sağlamaktadır.

Sci-Mx Mass

Sci-Mx Mass Kullanım Önerileri

Ürün 60 servis içerir ve servis miktarı bir ölçek yani 100 gramdır. Ürün başlangıç seviyesinde antrenmanlardan sonra ya da ara öğünlerde iki servise kadar tüketilebilir. Bir servis bir ölçü ürünün 300 ml su veya sütle karıştırılmasıyla elde edilir. Orta seviye Sci-Mx Mass kullanım oranı ise aynı miktarlarla hazırlanan 3 servis şeklinde önerilir. Servisler yine ara öğün şeklinde tüketilebilir. İleri seviyede de spor sonrasında ve ara öğünlerde birer servis olmak üzere 3 servise kadar tüketim uygun görülmektedir.

Sci-Mx Mass Özellikleri

Ürün kaliteli karbonhidrat kaynakları kullanılarak üretilmektedir. Ürünün vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineraller kullanılarak desteklenmesi ağır sporların hasarına karşı koruyucu işlev görmektedir. İçerisinde bulunan çinko, vücutta protein ve karbonhidrat sentezinin yapılmasına katkı sağlayarak kasların onarımını hızlandırır. İçeriğinde yer alan B6 vitamini ise sağlıklı protein yapımına destek olur. Barındırdığı başka bir mineral de magnezyumdur. Magnezyum minerali de kas yapısını güçlendirmektedir. Sci-Mx Mass inceleme yapıldığında sporcular için oldukça faydalı bir ürün olduğu görülebilir. Ürün Kreatin monohidrat ve MCT özelliklerine sahip içeriği ile dikkat çekmektedir. Keratin yoğun sporlarda yorgunluğu azaltarak performans artışı yaşanmasını sağlarken MCT yağları vücudun spor sırasındaki yakıtı olma görevi görür. MCT yağları diğer yağlara göre daha kolay emildiği için daha hızlı enerji verir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Sci-Mx Mass Kullanıcı Yorumları

Ürün her serviste sağladığı 385 kcal enerji ile spor yorgunluğunu minimize etmektedir. Özellikle ağır düzeyde spor yapan ve vücut yorgunluğu yaşayan sporcular için tercih sebebidir. Gün içinde birden fazla servis tüketildiğinde, spor yapılmadığı zamanlarda da yaşanan vücut yorgunluğu ve bitkinlikten uzaklaşılmasını sağlar. Bu özelliği de sporcular tarafından sıkça tercih edilmesini ve olumlu dönüşler yapılmasını sağlamaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Crash Weight Gain İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ