Casein proteinler emilim hızı olarak en yavaş proteinlerdir. Casein proteinin yavaş emilim hızına sahip olması kasların ihtiyacı olan proteini gün boyu gidermesini sağlamaktadır. Kas gelişimini arttırmak için tercih edilebilecek supplementlerden birisi de Scitec markasının Casein ürünüdür.

Scitec Casein Protein

Scitec Casein Protein İnceleme

Scitec Casein protein tozu kompleks forma sahip ve içerisinde yüksek miktarda Glutamin ve Bcaa içermektedir. Uzun süre emilim gerçekleştirmesi antrenman sonrasında kaslarınızın ihtiyacı olan proteini gün boyu almanızı sağlamaktadır. Scitec Casein protein 920 grkutusunda bir servisi 30 gram olup toplam 31 servis bulunmaktadır. Bir servisinde 22 gram protein, 0.7 gram yağ ve 2.8 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Temel besinlerin dışında amino asit bakımından da sporcuların ihtiyacı olan birçok amino asidi içeriğinde bulunduran Scitec Casein kaliteli içeriğinin dışında lezzeti ve etkisi de oldukça iyidir. Kullanım olarak en çok tercih edilen vakit gece yatmadan öncedir. Uyku esnasında vücut kasların proteinsiz kalmaması için uyumadan önce Casein tüketmek için en ideal andır. Gece yatmadan önce bir servis Scitec Casein’i 350 ml su veya süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

Scitec Casein Protein Yorum & Değerlendirme

Bir sporcunun tüketmesi gereken supplementlerden birisi bizce Casein’dir. Casein’in yavaş emilimi sizin kaslarınıza uzun süreli protein emilimi sağlaması kaslarınızın proteinsiz kalmasını engellemektedir. Scitec Casein özel üretim yöntemleri ve zengin içeriği ile sporcular için iyi bir alternatif üründür. Scitec Casein protein kullananlarbelli bir süre kullandıktan sonra gözle görülen bir değişim yaşadıklarını ürün hakkında yapılan yorumlara yazmıştır. İçerik ve etki dışında Scitec Casein protein fiyat olarakta kullananları ve kullanmak isteyen sporcuları üzmemektedir. Uygun fiyatının olması ve etkisinin oldukça üst seviyede olması Scitec markasını supplement markaları arasında zirveye doğru çıkarmaktadır. Scitec Casein protein tadıda içeriği kadar sporcuları memnun etmektedir. Lezzetli aromaya sahip olması sporcuların keyifli bir şekilde tüketmesine de olanak sağlamıştır. Scitec Casein protein yorum olarak belli bir süre spor yapmış ve kas gelişimini daha da üst seviyelere çıkarmak isteyen sporcuların tercih edebileceği en iyi ürünlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec %100 Hydrolyzed Beef Isolate Protein Yorum ve Değerlendirme
Sonraki İçerikScitec Egg Pro Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ