Spor ile uğraşan tüm insanlar bu uğraşlarının sonuçlarını en iyi şekilde almaları için dikkat etmeleri gereken noktalardan birisi de beslenmedir. İyi bir beslenme ile sizler, tüm eforlarınızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. İyi bir beslenme kasların ihtiyaçlarını karşılamaktan geçmektedir. Kas kütlenizin maksimum düzeyde artışını sağlamak için kompleks yapıda bir beslenme formu yakalamanız gerekmektedir. Beslenmenizi her ne kadar üst seviyelere taşısanız bile maksimum kas artışını sağlamak için takviye gıdalardan da yardım alabilirsiniz. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein sizin beslenmenize yardımcı olacak en iyi supplementlerden birisidir.

Scitec %100 Hydrolyzed Beef Isolate Protein

Scitec %100 Hydrolyzed Beef Isolate Protein İnceleme

Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein 1800 gr tamamı hidrolize edilmiş sığır proteini içeren bir sporcu ürünüdür. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein laktoz içermediğinden sindirim konusunda güçlük çeken kişiler için iyi alternatiftir. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein içeriği bir servisinde 25 gram protein içermesiyle oldukça dikkat çekmektedir. Yüksek oranda proteine sahip olmasıyla hem kas gelişimine hem de kemiklerin korunmasına oldukça büyük katkı sağlar. Bir servisi 30 gram olup içerisinde 25 gram proteinin haricinde 1,5 gram gibi oldukça az yağ içermesi ve hiç şeker içermemesi sizlere kaliteli kas gelişimini sağlamaktadır. Antrenmandan önce ve sonra bir servisi 250 ml su ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

Scitec %100 Hydrolyzed Beef Isolate Protein Yorum & Değerlendirme

Beef protein içeren supplementler arasında en çok tercih edilen Scitec %100 Hydrolyzed Beef protein, yüksek miktarda protein içermesi kullanıcılara maksimum verim elde etme imkanı sağlamaktadır. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein kullananlar düzenli bir antrenman ve beslenme ile kullanıldığında gözle görülebilir bir değişim yaşadıklarını belirtmişlerdir. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein tadıda içeriği kadar dikkat çeken başka bir husustur. Özel aroması ve kolayca karışabilmesi kullananlar tarafından olumlu yorumlarla belirtilmiştir. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein fiyat bakımından ele alındığında diğer supplementlere göre benzer fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Scitec %100 Hydrolyzed Beef İsolate protein yorumolarak sizlere, fiyat-etki açısından sizleri oldukça memnun edecek bir ürün olacağını söyleyebiliriz

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikProtein Tozunu Öğünlerle Birleştirin: 5 Yeni Tarifi Deneyin
Sonraki İçerikScitec Casein Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ