Sporcular beslenmelerine oldukça dikkat etmeleri kas gelişimi açısından büyük bir öneme sahiptir. Takviye gıdalar sizlerin kas gelişiminizi maksimum düzeye çıkarmanız için günlük olarak almanız besinleri kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Sporcular için takviye gıda ürünlerinden birisi de Scitec Egg Pro protein ürünüdür.

Scitec Egg Pro Protein

Scitec Egg Pro Protein İnceleme

Scitec Egg Pro protein yumurtadan elde edilmiş ve içerisinde yüksek oranda protein bulunan bir sporcu gıdasıdır. Yüksek oranda proteine sahip olması sporcular için etkili  bir protein kaynağı olmasını sağlamaktadır. Scitec Egg Pro protein 930 gr kutusu içerisinde bir servisi 30 gram olup toplam 31 servis sayısına sahiptir. Scitec Egg Pro protein bir servisinde 22 gram protein 0 yağ ve 1.8 gram karbonhidrat bulunmaktadır. %73 oranında protein bulunması sizlerin günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz protein miktarının önemli bir kısmını karşılamanızı sağlar. Scitec Egg Pro protein faydalarıkas gelişiminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Scitec Egg Pro protein kullananlar ürünün kolayca karışmıyor olmasından dolayı pek memnun değillerdir. Scitec Egg Pro protein nasıl doğru bir şekilde kullanılır sorusuna ise antrenmandan sonra ya da öğün olarak 1 servisi 300 ml su ile karıştırıp tüketmeniz önerilir.

Scitec Egg Pro Protein Yorum & Değerlendirme

Scitec Egg Pro protein yüksek oranda protein içeren bir üründür. Sporcuların çoğunluğu whey proteinler ile beslenmelerine takviye sağlarken yumurta proteini ile de kas gelişiminizi daha da arttırabilirsiniz. Scitec Egg Pro protein inceleme yazısında bahsettiğimiz içerik bilgisi diğer ürünlere göre iddialı bir ürün olsa da karışabilmesinin zor olması ürünün göz batan eksik taraflarından birisidir. Scitec Egg Pro protein tadı nasıl diye merak eden kişiler içinse aromasının yoğun olmadığı ve içiminin kolay olduğu, eğer aroma konusunda sizin damak zevkinize uygun değilse tüketmiş olduğunuz başka supplementler ile karıştırıp lezzetini kendinize göre ayarlamanızı öneririz. Scitec Egg Pro protein fiyatları diğer supplement ürünlerinin fiyatlarıyla aynı düzeyde olup fiyat performans ilişkisi bakımından sizlere katkı sağlayacak bir ürün olduğunu belirtmek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec Casein Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikScitec Protein Pancake İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ