Kapsül fazdaki sporcu takviye gıdalarını tercih etmeyenlerin beğenisine hitap edecek biçimde toz formda geliştirilen ve kompleks bir yapıya sahip olan Olimp BCAA Xplode, yenilenen sporcu yaklaşımlarının ışığında geliştirilmiş bir amino asit ürünü olma niteliği taşımaktadır. Olimp BCAA Xplode 500 gr ve Olimp BCAA Xplode 1 kg olmak üzere sık rastlanan ve tercih edilen gramajlardaki ürünlerin yanı sıra Olimp BCAA Xplode 700g gibi spesifik bir gramaja da sahiptir. Dolayısıyla, kullanım süresi göz önünde bulundurularak istenilen gramajda edinim imkânı sunan takviye gıda ürünleri arasında ilk akla gelenlerden biridir. Olimp BCAA Xplode yorum ve beğeni kriterlerinde de kullanıcıların çok net bir şekilde ilgisinin gözlenebildiği ürünler arasındadır.

Olimp BCAA Xplode

Olimp BCAA Xplode Kullanımı

Kompleks formülüne tezat toz formuyla Olimp BCAA Xplode kullanımı oldukça basit prensiplere dayanmaktadır. Orta ve ileri seviye sporculara tavsiye edilen Olimp BCAA Xplode 500 gr nasıl kullanılır diye düşünmeye imkân tanımayacak denli kolay bir işleyiş içindedir. Orta seviye sporcular için spordan yarım saat önce bir ölçeğin 200 mL su ile karıştırılarak alınması gerekmektedir. İleri seviye sporcuların ise Olimp BCAA Xplode 1000 g veya 500 g fark etmeksizin spordan yarım saat önce ve sporun hemen sonrasında bir ölçeği 200 mL su ile karıştırmak suretiyle ürünü tüketmesi gerekir.

Olimp BCAA Xplode İçeriği

Emsallerine ve Olimp markasının diğer BCAA içerikli spor takviye gıda ürünlerine kıyasla çok daha kompleks bir formüle sahip olan Olimp BCAA Xplode 1kg veya 500 gr fark etmeden minimalist ölçekle bir bakış atıldığında 6 gram BCAA’ya ek olarak 1 gram Glutamine ile B6 vitamini içermektedir. Olimp BCAA Xplode 500 gr kullanımı sırasında vücuda alınacak bu takviyelerin spordan elde edilecek verime olan katkısı düşünüldüğünde Olimp BCAA Xplode 500 gr fiyat performans algısında tamamen sporcu dostu bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Haliyle Olimp BCAA Xplode 500 gr yorumlar kısmında da bu hususun kabul gördüğü kolayca fark edilecektir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Olimp BCAA Xplode Avantajları

Benzerlerine kıyasla fazla köpürmesinin bir handikap kabul edilebileceği ancak sportif yaşam tarzına glutamine ve B6 vitamini destekli bir BCAA kompleksiyle hak ettiği katkıyı sunmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında gelecek olan Olimp BCAA Xplode 500 gram veya 1 kg gramajlarıyla en fazla tüketilen ürünler arasında gösterilebilir. Nitekim Olimp BCAA Xplode 500 gr yorum aldığı dikkat çekici yönlerinden birisi olan fiyat – performans ilintisinde kolayca gözlenebilecek başarısıyla göz kamaştırmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp BCAA 4000 Extreme Shot 60 mL İnceleme ve Yorum
Sonraki İçerikBSN DNA Creatine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ