Olimp markasının, sıvı shot formunda olacak şekilde geliştirdiği Olimp BCAA 4000 Extreme Shot 60ml ürünü, BCAA takviyesini hedefleyen sporcuların, branş fark etmeksizin kullanabileceği niteliklerdedir. Kolay kullanımı ve tasarımına şekil veren basit algıya tezat bir biçimde nitelikli ve derinlemesine katkı sunarak spora dair beklentiyi gidermeyi başaran Olimp BCAA 4000 Extreme Shot özellikleri ile sporcuların vazgeçilmezi olmayı çok kısa sürede başaracaktır. Taşıma kolaylığı ile günlük kullanımın aksamasına imkân tanımayacak denli pratiklik içeren takviye gıda ürünüyle spordan önce ve sonra çok daha enerjik olacaksınız.

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot 60 mL

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot 60 mL Kullanımı

Orta ve ileri seviye sporcular için tavsiye edilen Olimp BCAA 4000 Extreme Shot kullanımı bu iki seviyede de aynı disipline dayanmaktadır. Bir ampule karşılık gelen 60 mL’lik ürünü kahvaltıdan ve antrenmandan önce tüketmek, dolayısıyla günde bir ilâ iki porsiyon kullanmak ideal kullanım şekli olarak işaret edilmektedir. Sıvı fazda olması sebebiyle kullanmadan önce çalkalanması gereken Olimp BCAA 4000 Extreme Shot kullananlar için en büyük etki, yoğun egzersiz dönemlerinde hissedilecektir.

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot 60 mL İçeriği

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot inceleme yapılması hâlinde adının hakkını verecek ölçüde, içeriğindeki güçlü BCAA ile dikkat çekecektir. L-Valine, L-Lösin ve L-İzolösin amino asitlerinden oluşan BCAA ve bunların yanı sıra L-Arginine içeriğinin de hatırı sayılır ölçüde yer almasıyla, kasların bilhassa yoğun egzersiz döneminde korunması ve gelişimi sağlanmaktadır. Amino asitlerin hızlı emilim suretiyle kaslara daha hızlı ulaşması için ürün sıvı form olarak geliştirilmiştir. Her bir servisinde 4000 mg BCAA’nın yanı sıra 1540 mg L-Arginine içeren Olimp BCAA 4000 Extreme Shot nasıl kas sağlığının korunabileceğine dair bileşen bazlı bir ipucu da sunmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Amino Asitlerin Vücuda Katkısı

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot yorum aldığı, en beğenilen özelliği olan güçlü BCAA içeriği ile amino asit katkısını üst düzeye çekmeyi hedeflemektedir. Dolayısıyla, amino asitlerin vücuda ve sağlıklı gelişime olan desteklerini bilmek, ürünün niteliğinin ne denli güçlü olduğunun ayırtına varılmasını sağlayacaktır. Vücut, bir tabaka gibi düşünüldüğü takdirde proteinlerin üretildiği, minik yapboz parçalarına benzetilebilecek amino asitleri vücudun tek başına üretmekle yeterli seviyeye çıkaramamaktadır. Dolayısıyla bu yapbozu tamamlayabilmek için dış katkılarla vücudun kas gelişimine destek sunulması gerektiği ortaya çıkacaktır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp BCAA Xplode İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ