Sporcular için takviye gıda ürünlerinde aranan amino asitler arasında başta gelen lösin, valin ve izolösin; Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder ürününde 20:1:1 oranında bulunmaktadır. Her bir servisinde 5 gram BCAA ve yüksek lösin oranını barındıran Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder nasıl dallı zincirli amino asitlerle sporcu takviye gıdası olma özelliği taşıyorsa; B6 vitamini, magnezyum ve çinko mineralleriyle güçlendirilmiştir. Dolayısıyla yoğun antrenman dönemlerinde vücuda sunduğu dinçlik hissinin yanı sıra rejenerasyon etkisiyle spordan elde edilen hazzı artırmayı hedeflemektedir.

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder

Soya Lesitin ile Beyin ve Kalp Daha Güçlü

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder inceleme yapılması hâlinde halihazırda barındırdığı B6 vitamini, çinko ve magnezyum ilavesi ve pek tabi ki lösin, valin ve izolösin amino asitlerinin yanı sıra soya lesitin içeriğiyle de dikkat çekmektedir. Fosforla birleşmiş bir yağ olan lesitin, vücuttaki bütün canlı hücrelerin ihtiyaç duyduğu bir lipid çeşidi olma niteliğindedir. En büyük kaynağı soya fasulyesi olan soya lesitin kalp damar sağlığını koruyucu etkisini damarlarda biriken kolestrol plaketçiklerini parçalamasıyla; beyin fonksiyonunu güçlendirmeyi de kolin sinir hücreleri arası iletimde görev almak suretiyle hafızaya sunduğu yararlı etkiyle sağlamaktadır.

Suda Çözünür, Kolay Karışır

20:1:1 oranıyla, oldukça yüksek bir rakama işaret eden lösin barındıran ve Olimp laboratuvarlarının benzersiz formülleriyle geliştirilen Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder kullananlar üzerinde hem sahip olduğu niteliklerle sunduğu etkiye sahiptir hem de kolay kullanımı ile daha çok spor yapmaya şevk edici bir yapı taşımaktadır. Zira mikronize BCAA formuyla kolay karışabilme, toz forma sahip olduğu için de suda kolayca çözünebilme özelliklerine sahiptir. Bu özelliklerini pekiştirecek, tüketimini daha kolay hâle getirecek bir biçimde kola aromasının dikkat çektiği Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder fiyat ve ürün içeriğinin detaylı bilgileriyle web sitemizde keşfedilebilir ve edinilebilir durumdadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder Kullanımı

Orta ve ileri seviye sporcular için tavsiye edilen Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder kullanımı da bu iki seviyede belirli nüanslarla ayrım göstermektedir. Temelde 6.2 grama denk gelen bir servis ürünün 200 mL su ile karıştırılarak yemekten önce veya antrenmandan sonra olacak biçimde günde bir ilâ iki porsiyon tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ancak, ileri seviye sporcularda bu kullanıma ek olarak yatmadan önce bir porsiyonun daha alınabilmesi mümkündür. Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder yorum aldığı en belirgin nitelikleri arasında bu yoğun kullanımla eş zamanlı olarak vücuda sunduğu katkıyla öne çıkmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp BCAA 1100 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp BCAA 4000 Extreme Shot 60 mL İnceleme ve Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ