Sporcular için takviye gıda ürünlerinde en önemli iki kriterden birisi kullanım kolaylığı, diğeri ise elbette ki sunacağı katkıdır. Olimp BCAA 1100 kullananlar bu iki kriteri de fazlasıyla karşılayan bir ürünle karşı karşıya olduklarını birkaç kullanım sonrasında fark edecektir. Kapsül formdaki bu BCAA ürünü, sahip olduğu yeni kapsül teknolojisi sayesinde oldukça kolay sindirilebilmektedir. Sporcular için gereken günlük amino asit ve BCAA ihtiyacının giderilmesini sağlayacak şekilde tasarlanan içeriği de ürünün kolay sindirimini spora takviye gıda desteğinin en üst mertebede bir araya gelmesini hedeflemektedir.

Olimp BCAA 1100

Spordaki Seviyeye Göre Kullanım

Başlangıç seviyesindeki sporcular için tavsiye edilmeyen Olimp BCAA 1100 kullanımı orta ve ileri seviye sporcularda farklılık göstermektedir. Orta seviye sporcular için antrenmanlardan yarım saat önce ve antrenmanın hemen akabinde üçer kapsül; ileri seviye sporcular içinse antrenmanlardan yarım saat önce üç, antrenman bitiminde ise altı kapsül olacak şekilde tüketilmesi tavsiye edilen Olimp BCAA 1100 nasıl olup da hedeflenen etkiyi sağladığı hususundaki soru işaretlerini giderecek ölçüde B6 vitamini içeriğine sahiptir. Her kapsülünde 1100 mg BCAA barındıran bu takviye gıda ürünü; günlük ihtiyacı karşılayacak biçimde geliştirilmiştir.

B6 Vitamini ile Vücudu Yenileyin

Olimp BCAA 1100 ne işe yarar, diye düşünüldüğünde içeriğindeki B6 vitamini ilk akla gelen cevapları sunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan seviyesindeki azalmayı gideren bir vitamin olan B6 vitamini; vücutta gerekli olan 60’dan fazla enzimi çalıştırmaktadır. Hücrelerin çoğalmasındaki önemli yeri sayesinde başta gebelik durumları olmak üzere vücudun yenilenmeye ihtiyaç duyduğu her şartta ihtiyacı karşılamaktadır. Dolayısıyla yorgunlukların ve bitkinliklerin azalmasında, vücutta normal enerjinin oluşturulmasında, normal kan hücrelerinin oluşumuyla bağışıklık sisteminin korunmasında rol oynamaktadır. Olimp BCAA 1100 inceleme yapıldığı takdirde kolayca görülebileceği üzere, yapısındaki B6 vitamini sayesinde bu katkıları da barındırmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

B6 Vitamini Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

Olimp BCAA 1100 yorum olarak en fazla, yapısındaki B6 vitaminin sunduğu katkılara dönük övgüleri almaktadır. Bu vitaminin eksikliğini hisseden sporcuların ilk fırsatta tüketimine başlaması gereken bir takviye ürün olan Olimp BCAA 1100‘ün kullanımı için öncelikle adım atmayı gerektiren koşulların başında uzun süren halsizlik ve yorgunluk hislerine sahip olmak, deride ve dilde çatlakların baş göstermesi, kas kaybı, zihinsel yorgunluk, konsantrasyon eksikliğiyle kendisini gösteren unutkanlıkgelmektedir. B6 vitamini eksikliğini duyumsayan orta ve ileri seviye sporcular için tavsiye edilebilecek ilk ürünler arasında Olimp BCAA 1100 yer almaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp Amino 5500 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ