Peptid ve serbest formda amino asit kompleksi içeren Olimp Amino 5500; etkinliğinin artması adına ekstra Taurin, BCAA ve B6 vitamini eklenmek suretiyle zengin bir yapıya sahip kılınmıştır. Bu zengin yapısı sayesinde, vücudun temelini oluşturan proteinlerin yapı taşı konumundaki amino asitlerin teminini hızlandıran Olimp Amino 5500 ne işe yarar diye düşünülmeye mahal bırakmayacak denli hızlı bir şekilde gözlenen etkisiyle sporda gıda takviyesi ihtiyacını fazlasıyla giderebilmektedir. Her bir porsiyonu 5500 mg’a yakın amino asit barındıran bu ürünün içeriğinde ekstra olarak yer alan taurin ve B6 vitamini; ürünün etkinliğini artırmanın yanı sıra vücudun ihtiyaç duyduğu amino asit emilimini artırmaktadır.

Olimp Amino 5500

Günlük Amino Asit İhtiyacına Bire Bir

Kapsül formdaki amino asit ürünü olan Olimp Amino 5500 kullanımı sayesinde sporcuların günlük protein ve amino asit ihtiyacını giderme hususunda ciddi bir katkı sunacağı aşikârdır. Her bir servisinde ortalama 5425 mg saf amino asit içeren bu ürün, % 34 oranında saf BCAA içeriği ile protein sentezli B6 vitamini de barındırmaktadır. Aynı zamanda, pek çok enerji içeceğinde yer alan taurin amino asidini de barındıran Olimp Amino 5500 ile gün içinde tüketilmesi gereken amino asit miktarını tüketmek işten bile değildir. Mega Caps teknolojisiyle geliştirilen bu kapsül ürün; taşıma ve kullanım kolaylığı ile içeriğinin zenginliğini bütünleştiren bir yapıda tasarlanmıştır.

Olimp Amino 5500 Kullanımı

Vaat ettiği amino asit tüketim performansını sağlatma adına bir servisinde altı kapsül barındıran Olimp Amino 5500 yorumlar incelendiği takdirde ham madde kalitesi ve hissedilebilir nitelikteki etkisine binaen bu kapsül yoğunluğunun tek handikabı olduğu görülecektir. Orta ve ileri seviye sporcuların, antrenmanlarından yarım saat önce veya sonra, altı kapsül şeklinde tüketmesi tavsiye edilen amino asit takviye ürününün sporcu gelişiminde bilhassa protein odaklı katkısı yadsınamayacak ölçüdedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Kas Gelişiminde Amino Asitlerin Rolü

Vücut geliştirmek, dolayısıyla kas gelişimini sağlamak isteyen sporcuların amino asit tüketimi konusunda soru işaretleri olması, doğal bir hadisedir. Nitekim, temel olarak 20 amino asit türü varken bu türlerin sadece 10 tanesi vücut tarafından üretilebilmektedir. Geri kalanların yiyecekler veya takviye ürünler aracılığıyla edinilmesi gerekmektedir. Bu gereksinimi gidermek için tasarlanan Olimp Amino 5500 fiyat başta olmak üzere bütün ürün detayları ile sayfamızda yer almaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrever L-Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp BCAA 1100 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ