Kas oranını arttırmak için yapılan antrenmanlar vücudun normalden çok daha fazla efor sarf etmesine sebep olmaktadır. Kas gelişiminin daha etkili ve kısa sürede oluşmasını sağlamak için özellikle kırmızı et gibi protein kaynaklarından zengin beslenmeye ekstra özen göstermek gerekiyor. Kas oluşumun en yoğun olduğu bulk dönemlerinde beslenme tek başına yeterli olamayacağı için BSN DNA Creatine gibi kas oluşumuna olumlu etki eden besin takviyelerinden yardım almak gerekmektedir.

BSN DNA Creatine

BSN DNA Creatine İnceleme

Bsn Dna creatine her seviyedeki sporcular için üretilmiş olsa da, ileri düzeydeki sporcuların kullanımına daha fazla hitap etmektedir. Kas oluşumunun artmasına ve keratin depolarının  doldurulmasına yardımcı olurken, yağ yakımının da hızlanmasına etki ediyor. Ürün formülünde çikolata aroması bulunduğu için milkshake tarzı bir içecek içiyormuş hissi uyandırıyor. Kolay içime sahip olduğu için spor sonrası kolaylıkla tüketilebilir. BSN DNA Creatine 216g  toz halinde kavanozlar içerisinde paketlenmiş olarak piyasaya sunulmuş durumda.

BSN DNA İçeriği

Ürünün formülünde yağ ve karbonhidrat miktarı oldukça iyi ayarlanmış. Bu sayede gereksiz kalori alımının da önüne geçilmiş oluyor. Ürünün formülünde çikolata aromasını veren kakao tozu bulunuyor. Ayrıca tuz, lesitin ve potasyum da ürün formülüne eklenmiş olan içeriklerin başında yer alıyor. Bir porsiyonu yaklaşık olarak 130 kaloriye denk gelmiş oluyor. Gereksiz kimyasallardan arındırılmış bir formüle sahip olduğu için proteinden elde edilmiş olan saf keratini vücuda yüklemek mümkün olmaktadır

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

BSN DNA Creatine Kullanımı

İleri seviyede antrenman yapan sporcuların aktivite sonrası bir ölçek formülü 300 miligram suya karıştırarak içmeleri önerilir.  Tercihe göre spor sırasında da ürünü tüketmek mümkün. Hızlı emilen bir formüle sahip olduğu için vücuda alındıktan kısa sure sonra etkisini göstermeye başlamaktadır. Sade bir içeriğe sahip olduğu için farklı takviye gıdalarla tüketirken tat çatışması yaşanmıyor. BSN DNA Creatine yorum ve incelemelerine bakıldığında orta seviyede antrenman yapanların da formülü sıklıkla kullandıkları görülmektedir. Kas hacmini arttırmanın yanında pratik bir kullanıma sahip olması ürünün sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedeni olarak görülüyor.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp BCAA Xplode İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikGrenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ