Kas oluşumunu arttırmak için sporcular vücutlarının dayanıklılığını arttıracak sporlara yönelmektedirler. Bu süreç genellikle kasların hacim kazanmasına olanak sağlasa da besin takviyelerinin yetersiz gelmesi kas dokusunda hasar oluşmasına da sebep olabilmektedir. Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate takviye gıdalar arasında en saf kreatini bünyesinde barındıran bir formül olduğu için sporcuların ihtiyacına en iyi cevabı veriyor. Vücuda alınan kreatin yorucu antrenmanlarda kas dokusunun güçlenmesine olanak sağladığı gibi spor sırasında dayanıklılığı artıran ve önemli görevler üstlenen vücuttaki en önemli enzimlerden birisidir.

Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate

Saf içerikli Doğal Kreatin Kaynağı

Menşei İngiltere olan ürünün formülü hazırlanırken katkı maddelerinin mümkün mertebe kullanılmamasına özen gösterilmiştir. Koruyucu madde içermeyen ürün GDO’suz hammaddelerden elde ediliyor. Ayrıca aspartam ve tatlandırıcılar gibi yapay aromaları formülüne eklemediği için Grenade Creatine kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye ediliyor. Ürün domuz yağı ve et ürünleri eklenmeden saf bir şekilde formüle edilmiştir. İçeriğinde karbonhidrat, yağ, doymuş yağ veya tuz gibi ilave maddelerin hiçbiri bulunmuyor.

Grenade Creatine Yorumlar

Kullanıcılar formülün çok çabuk etki etmesinden son derece memnun olduklarını belirtmektedirler. Formülün kalorisi fazla olmadığı için de gün içinde özellikle spor sonrasında tüketmenin hiçbir sakıncası bulunmuyor. İleri ve orta seviyedeki sporcuların yanı sıra henüz başlangıç seviyesindeki kişilerin de kreatin depolarını doldurmak için Grenade Creatine aldıkları biliniyor .Grenade Creatine 500 gr şeklindeki bir paketin tam olarak 100 porsiyonluk içecek hazırlama imkanı sunması kullanıcıları memnun ediyor.  Katkısız bir ürün olduğu için kısa zamanda beklenen etkiyi gösteriyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Grenade Creatine 100 Pure Creatine Monohydrate 500 gr

Paketin içerisinde uzun süre yetecek miktarda keratin tozu bulunduğu için bir paketi uzun dönem kullanmak mümkün. Beş gramlık bir ölçeği bir bardak su ile karıştırıp içmek günlük kreatin alımı için yeterli. Bu miktar sayesinde Creatine Monohydrate fiyat bakımından da cebi yormadan saf kreatin alabilmek için en kolay yolu sunmuş oluyor. Yiyecekler yoluyla vücuda kreatin yüklemesi yapmak mümkün olsa da sık sık spor yapan kişiler için besinler yeterli gelmediği zamanlarda formül sporcuların imdadına yetişiyor.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBSN DNA Creatine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Creapure İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ