BCAA bir aminoasit zinciridir. BCAA’lar Lösin, İsolösin, Valin olmak üzere üç temel amino asitten oluşur. Nutrend Compress BCAA 4:1:1 toz formda olan, aromalı ve çoğunlukla sporcuların tercih ettiği amino asit içeren bir gıdadır. Özellikle vücut geliştirme amacıyla yapılan egzersizler ve diğer spor dalları için de yapılan düzenli antrenmanlar esnasında meydana gelen kas dokularındaki zorlanma, yırtılma ve bozulmaları önlemede oldukça etkilidir.

Nutrend Compress BCAA 4:1:1

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 İçeriği Hakkında

Nutrend Compress BCAA toz formda kullanıma sunulan; içerikleri açısından 4: 1: 1 oranına sahip bir BCAA ürünü olarak tanımlanabilir. Toz formu sayesinde hızlı emilime sahiptir. GDO, aspartan, koruyucu madde, et ürünü, domuz katkısı ve tatlandırıcı bulundurmayan Nutrend Compress BCAA 4:1:1 içeriği gereğisporcuların ihtiyaç duyduğu protein tozlar arasında tercih edilen ürünler arasındadır. Toz formundan dolayı Nutrend Compress BCAA 4:1:1 kullanımı oldukça pratiktir ve hızlı etki göstermektedir. Glutamin ilaveli ve şeker içermeyen bir ürün olup, Nutrend Compress BCAA 4:1:1 kullananlar,bu ürünüdiyet programlarında da rahatlıkla tüketebilirler.

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 Kullanımı

500 gr bir Nutrend Compress BCAA 4:1:1 ürünü 50 adet porsiyon sayısına sahip olup porsiyon miktarı 10 gr olarak tüketilmektedir. 10 gr (yarım ölçek) ürünün 200 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Nutrend Compress BCAA 4:1:1 nasıl kullanıldığı ile ilgili Nutrend Compress BCAA 4:1:1 yorum sayfalarında bazı kullanıcıların su oranını arttırarak da tükettiği anlaşılmaktadır. 5 g antrenman öncesi ve 5 g antrenman sonrası şeklinde de kullanılabilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 Faydaları

Nutrend Compress BCAA 4:1:1, performansın uzun süre yüksek düzeyde korunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, yoğun antrenman sonrası kas yıkımını önleme ve gecikmeli kas ağrılarını azaltma gibi faydaları olduğu araştırmalarca gösterilmiştir. BCAA kullanımı yorgunluğu azaltmaya yardımcı olabilir. BCAA,  kas inşa etmekten sorumlu enzimleri aktive etmektedir. Kilo alımını önlemede ve yağ kaybını arttırmada yardımcı bir üründür. Kilo vermek isteyenler için, vücuttaki istenmeyen yağlardan kurtulmaya yardımcıdır. BCAA takviyeleri ayrıca, karaciğer hastalığı olan kişilerde yorgunluğu azaltmada, uyku kalitesini ve kas kramplarını iyileştirmede de etkili olabilir.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend BCAA 4:1:1 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Glutamine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ