Sert antrenman yapan sporcuların daha fazla antrenman yapmasına ve aşırı zorlamaya bağlı küçük hastalıkların zararlı etkilerini önlemeye yardımcı Nutrend Arginine  hemen herkesin kullanabileceği bir üründür. Arjinin, yarı esansiyel bir amino asittir. İhtiyacımız olan tüm temel amino asitleri sağlayan proteinleri hayvansal besin kaynaklarından elde edebileceğimiz gibi buna ek olarak arjinin, laboratuvar ortamında da üretilir. Bu yönden de egzersizlerde performans arttırmak isteyenler tarafından kullanılabilir. Arjinin eksikliği, sadece zorlu antrenmanlar sonrasında ortaya çıkmadığı gibi, sürekli açlık halinde ya da iştahsızlık durumunda da görülebilir. Arjinin eksikliği görüldüğü durumlarda, yeterli miktarda takviye edilmesi kas gelişimi ve kas kütlesindeki artış için önem taşımaktadır.

Nutrend Arginine

Nutrend Arginine Faydaları

Nutrend Arginine 120 kapsül,saf arjinin amino asidi içeren takviye edici gıda olarak kullanılmaktadır.. Arjinin kullanımının kan akışında da geliştirici özellikleri olduğundan, kemik ve dokulara oksijen iletiminin arttırılması açısından faydaları olur. Bu da demek oluyor ki Nutrend Arginine 120 kapsül kullananlar, bu  ürün sayesinde egzersiz performanslarını arttırabilir ve egzersizden daha fazla yarar sağlayabilirler. Arjinin, bağışıklık fonksiyonu ve beyin üzerinde de olumlu etkilere sahiptir. Ayrıca, detoksifikasyon da sağlar. Nutrend Arjininin antrenman sonrasında kas kütlesinde artışa ve bu kasların korunmasına olanak sağlamaktadır. Bir başka önemli rolü ise, büyüme ve enerji üretimi için hücrelere glikoz verilmesine yardımcı olan yararlı büyüme hormonlarının ve insülinin üretilmesidir.

Nutrend Arginine Kullanımı

Nutrend Arjinine, 120 kapsül içermektedir. Her porsiyonunda 4 kapsül kullanımı önerilmektedir. Böylece bir kutu nutrend arjinine 30 porsiyon sağlamaktadır. Kapsüllerin antrenman öncesi kullanılması tavsiye edilmektedir. Kapsüllerin bol su ile tüketilmesi sindirim açısından önem taşımaktadır. Bazı Nutrend Arginine kullananlar, yoğun antrenmanlar öncesinde 4 kapsül kullanmanın yetersiz geldiğini düşünmektedirler.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nutrend Arginine İçeriği

Bir porsiyonunda (4 kapsül) 2000 mg arjinin içeren Nutrend Arginine, yağ ve şeker içermez. Bu sayede, tüm diyet programlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Nutrend Arginine ayrıca, aspartam, GDO, domuz katkı maddesi, et ürünü ve koruyucu madde de içermemektedir. Nutrend Arginine yorumlar incelendiğinde kullanıcılar tarafından severek tüketildiği anlaşılmaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Amino Power Liquid İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend BCAA 4:1:1 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ