En saf ve en etkili amino asit ürünleri sıvı amino asitlerdir. Likit formdaki amino asit ürünleri diğer amino asit formlarına göre çok daha hızlı bir şekilde sindirilmektedirler.  Kas kütlesini korumaya ve toparlanma sürecini hızlandırmaya yardımcı olan Nutrend Amino Power Liquid hızlı absorbe edilebilen sıvı formu sayesinde sporcuların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Nutrend Amino Power Liquid

Nutrend Amino Power Liquid İçeriği Hakkında

Nutrend Amino Power Liquid içeriği  arjinin ve ornitin yönünden oldukça zenginleştirilmiştir. Protein bakımından çok zengin olup, karbonhidrat, şeker ve doymuş yağ içermemektedir. Likit amino asitler, esansiyel amino asitleri de içermesi sebebi ile de oldukça önemli bir besin takviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Vücut fonksiyonlarının doğru bir şekilde çalışması için gerekli 20 standart amino asitten 8 tanesi esansiyel amino asitler ve 12 tanesi de esansiyel olmayan amino asitlerdir. Esansiyel olmayan amino asitler vücut tarafından üretilebilir, fakat esansiyel amino asitler besinler ya da supplementler yoluyla dışarıdan alınmalıdır. Sporunuza ek olarak almanız gereken enerji miktarını ve besin değerini, Nutrend Amino Power Liquid ürünü içerisinde bulabilirsiniz.

Nutrend Amino Power Liquid Kullanım Şekli

Hemen her supplement mağazasında bulabileceğiniz Nutrend Amino Power Liquid 1000 ml ürününün tavsiye edilen porsiyon miktarı 40 ml olarak belirtilmiş olup, servis porsiyonu 25 kullanımlıktır. Nutrend Amino Power Liquid nasıl kullanılır diye öğrenmek isteyenler için Nutrend Amino Power Liquid kullananlar,kullanıma hazır bir şekilde üretilen bu ürünü direkt içilebildiği gibi, 300 ml. meyve suyu ile karıştırılarak da tüketilebilirler.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nutrend Amino Power Liquid Faydaları

Likit amino asitler, insan sağlığı üzerinde çeşitli faydalara sahiptir. Kan basıncını düşürmeye ve kalp damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltmaya yardımcı olmaktadırlar. Enerji seviyesini arttırabilirler.  Aynı zamanda vücutta daha fazla protein sentezlenmesine sebep oldukları için metabolizma üzerinde de olumlu etkilere sahiptir. Yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcıdırlar.Likit formdaki amino asitlerin protein açısından zengin olmalarına bağlı olarak özellikle atletlerin ve vücut geliştirme yapan kişilerin sıklıkla kullandıkları görülür. Buna ek olarak likit amino asitlerin kemiklerde meydana gelen çeşitli deformasyonları ve böbrek hastalıklarını önlediği de bilinmektedir.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNature’s Supreme Tonalin CLA İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Arginine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ