İnsan vücudu yağ olmadan çalışmaz. Vücudumuz ihtiyaç duyduğu bazı yağları kendi üretebildiği gibi bazılarını ise üretememektedir. Bu yüzden bu tür yağların dışarıdan takviye edilmesi gerekir. Bunlardan en önemlilerinden biri de omega-6 yağıdır. Bir çeşit omega-6 yağ asidi olarak bilinen CLA (Konjuge Linoleik Asit) ihtiyaç duyduğunuz omega-6 yağını karşılar. Bu da Nature’s Supreme Tonalin CLA sayesinde gerçekleşir.  CLA sığır eti yağında, süt ve süt ürünlerinde her ne kadar bulunsa da yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden takviye edici gıdaların kullanılması gerekir. Nature’s Supreme Tonalin CLA 1250 mg aspir çiçeği tohumlarının özel yöntemler kullanılarak doğal yollar ile yağının ayrıştırılması sonucu elde edilmektedir. Patentli olan bu ürün GDO içermez. GMP, ISO 9001, Helal ve 22000 sertifikalarına sahip üretim tesislerinde üretilmektedir. Her softjelde %80 (1000 mg) yüksek kaliteli CLA içeriği mevcuttur. Araştırmalar sonucu herhangi bir yan etkisi olmadığı bulunmuştur.

Nature's Supreme Tonalin CLA

Nature’s Supreme Tonalin CLA Özellikleri

Üretiminde GDO’suz aspir çiçeği tohumları kullanıldığı için rahatlıkla tüketilebilir.  Kalite standartlarına uygun üretilir. Diğer CLA bileşenleri genelde ay çiçeği yağı kullanılarak üretilirken nature’s supreme tonalin cla aspir yağı kullanılarak üretilir. Aynı zamanda ürün patentlidir. Koruyucu madde, tatlandırıcı bileşen, domuz eti katkısı ve glüten içermez. Helal sertifikasına sahip sığır eti kaynaklıdır. Nature’s Supreme Tonalin CLA fiyat bakımından oldukça ekonomiktir.

Nature’s Supreme Tonalin CLA Kullanım Talimatı

Nature’s Supreme Tonalin CLA 1250 mg 120 kapsül içermektedir. Her porsiyonda bir kapsül kullanımı önerilir. Bu sayede 120 porsiyon sağlamaktadır. Ürün kutusu içerisinde bulunan nem giderici maddenin çıkarılmaması önerilir. Mutfak, buzdolabı ve banyo gibi nemli yerlerde saklanmamalı; serin ve kuru ortamda saklanmasına özen gösterilmelidir. Nature’s Supreme Tonalin CLA kullananlar kapsüllerin büyük olduğunu ve bu yüzden çiğneyerek tükettiğini bildirmektedirler. Kapsüllerin büyük olması nedeniyle iştah kestiğini düşünen bazı kullanıcılar da bulunmaktadır. Yetişkinler için ihtiyaca göre günde 3 adede kadar kullanımı uygundur. Tüketimi sırasında bol içilmesi önerilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nature’s Supreme Tonalin CLA Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kitosan içeren ürünler kullanan sporcuların dikkat etmesi gerekir. Kitosan kan kolesterol dengesinin korunmasını sağlar. Sindirim sistemindeki yağları bloke etme özelliği taşır. Bu yüzden kitosan, CLA ile beraber kullanıldığında, CLA’yı bloke eder ve etkisiz hale getirebilmektedir. Bu nedenle CLA ürünlerinin, kitosan içerikli ürünlerle beraber kullanılması önerilmemektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMusclemeds Secret Sauce İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Amino Power Liquid İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ