Özellikle antrenman sonrasında kullanıma uygun olan Musclemeds Secret Sauce 1416 gr dünyaca ünlü vücut geliştirici Kai Green tarafından geliştirilmiş bir formüldür. Toz formda bulunan ve kompleks proteinlerden oluşan bu ürün her sporcunun vazgeçilmezidir. Musclemeds Secret Sauce içeriği kan plazmasından elde edilen BSA (Bovine Serum Albumin) ile güçlendirilmiştir. Yapılan araştırmalar BSA’nın kas gelişimini desteklediğini kanıtlamıştır. Vücut tarafından hızlı ve kolay bir şekilde emilebilen ürün yapısı ile diğer antrenmanlara daha hazır bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu sayede her antrenman daha verimli hale gelir.

Musclemeds Secret Sauce

Musclemeds Secret Sauce Hakkında

İçeriğinde proteinden daha küçük yapıda olan bioaktif peptidler içeren BSA kas gelişimini önemli derece etkilemektedir. Küçük yapıdaki bu peptidler sayesinde vücut tarafından daha hızlı emilerek, kısa sürede gelişime katkı sağlar. Musclemeds Secret Sauce inceleme sonuçlarına bakıldığında BSA kreatin, amino asit ve glikoz gibi maddelerin kana karışmasını, kas dokusuna ulaştırılmasını hızlandırmaktadır.  Bununla birlikte kreatinin hücreler tarafından kullanılması ve ATP yenilenmesi hızlanmaktadır. Ayrıca içeriğinde kas gelişimi için oldukça önemli olan lösin amino asidi yüksek miktarda bulunur.  

Musclemeds Secret Sauce İçeriği

Kas gelişimi için gerekli ve vücudumuz tarafından sentezlenemeyen en önemli amino asitlerden biri de BCAA’dır. İçeriğinde birçok etkili madde bulunduran Musclemeds Secret Sauce en çok 10:1:1 oranındaki BCAA ve kompleks kreatin formülü ile öne çıkmaktadır. Güçlü içeriği ile kasların toparlanması ve gelişiminde gözle görülür bir fark yaratır. Her porsiyonunda 4 g protein, 50 g karbonhidrat içerir. Antrenman sonra kaybettiğiniz enerjiyi tekrar elde etmenizi sağlar.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Musclemeds Secret Sauce Kullanım Talimatı

Musclemeds Secret Sauce nasıl kullanılır diye merek edenler için kullanımı oldukça basittir. Bir kutusu ile 20 porsiyon sunar. Her porsiyonda 71 gram kullanımı önerilir. Özellikle antrenman sonrası kullanıma uygun olan musclemeds secret sauce 1 ölçeği 200 ml su ile karıştırılarak tüketime hazır hale gelmektedir. İsteğe bağlı olarak su yerine protein tozunuza karıştırarak da kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapanlar için antrenman öncesinde de kullanımı önerilir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMusclemeds Carnivor Beef Amino İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNature’s Supreme Tonalin CLA İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ