Kas geliştirmenin en önemli yolu düzenli olarak yapılan antrenmanlardır. Düzenli yapılan antrenman ile kaslar parçalanır. Vücudumuz parçalanan kasları onararak kas kütlesinin artmasını sağlar. Bu onarımın gerçekleşmesi için gerekli olan besin maddesi şüphesiz proteindir. Protein denince akla gelen ilk gıda kırmızı ettir. Musclemeds Carnivor Beef Amino diğer amino asitlerden farklı olarak kırmızı et proteininden sağlanmaktadır. Güçlü bir amino asit dizilimine sahip olan musclemeds carnivor tabletler gücünü kırmızı etten almaktadır. Bu sayede protein sentezi de daha etkili olmaktadır.

Musclemeds Carnivor Beef Amino

Musclemeds Carnivor Beef Amino Hakkında

Amino asit ürünleri içerisinde tablet formda bulunan musclemeds carnivor beef amino vücudun enerji ihtiyacını karşılayan hayvansal proteinlere dayalı bir gıda takviyesidir. İzole et proteininden elde edilmektedir. Musclemeds Carnivor Beef Amino inceleme yapıldığında normalde kırmızı ette bulunan yağ, karbonhidrat ve kolesterolü içermediği görülmüştür. Bu sayede düzenli olarak takip edilen diyet programlarını da etkilememektedir. Ayrıca doğal olarak kreatin yüklüdür. Musclemeds Carnivor Beef Amino fiyatları bakımından incelendiğinde tablet başına düşen tutar oldukça ekonomiktir.

Musclemeds Carnivor Beef Amino İçeriği

Musclemeds carnivor beef amino 300 tablet her tabletinde 1 gram protein içermektedir. Vücudumuz tarafından sentezlenen ve sentezlenemeyen toplamda 19 adet aminoasiti içermektedir. Whey proteinini barındırmadığı için laktoz içermez. Musclemeds Carnivor Beef Amino içeriği B6, C vitaminleri ve kreatin ile daha da güçlendirilmiştir. B6 vitamini özellikle sporcular için büyük önem taşımaktadır. Çünkü protein ve glikojen metabolizmasına etki etmektedir. Kreatinin içermesi sebebiyle sadece yetişkinlerin kullanımına uygundur. Önerilen günlük dozun aşılmamasına özen gösterilmelidir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Musclemeds Carnivor Beef Amino Nasıl Kullanılır

Öncelikle Musclemeds Carnivor Beef Amino araştırma destekli olup sağlıklı yetişkin ve sporcular tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kutusunda 300 tablet sunmaktadır. Günde iki kez kullanmak üzere her zorluk seviyesinde farklı miktarda tüketilmesi önerilmektedir. Başlangıç seviyesinde antrenman öncesinde ve sonrasında birer tablet; orta seviyede antrenman öncesi ve sonrası üçer tablet; ileri seviyede antrenman öncesi ve sonrası beşer tablet alınması önerilir. Alınımı sırasında bol su tüketimi tavsiye edilir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronMaxx Glutamine Pro Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMusclemeds Secret Sauce İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ