İnsan vücudu tarafından sentezlenebilen amino asitlerden birisi de glutamindir. Glutaminler en fazla kas hücrelerimizde bulunur. Ancak yoğun ve uzun süren antrenmanlar sırasında vücut kendi sentezlediği glutaminini tüketmeye başlar ve kaslardaki glutamin miktarı azalır. Bu nedenle kas gelişimi ve kasların korunması için vazgeçilmez olan glutamin amino asidinin takviye edici gıdalar ile ek olarak alınması gereklidir. Aksi takdirde eksikliği kas kayıplarına neden olabilir. Bu yüzden antrenmanlardan sonra glutamin almak oldukça önem taşımaktadır. Ironmaxx Glutamine Pro Powder glutamin eksikliğini hızlı bir şekilde ve kolayca ortadan kaldırır.

IronMaxx Glutamine Pro Powder

IronMaxx Glutamine Pro Powder Hakkında

Serbest formda ve yüksek saflık derecesine sahip glutamin amino asidi sunan ıronmaxx glutamine pro powder önemli bir sporcu gıdasıdır. Vücutta tüketilen glutaminin yerine konmasını sağlayan Ironmaxx Glutamine Pro Powder faydaları bunlarla sınırlı değildir. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı gibi katkı maddeleri içermez. Nötr bir tat sayesinde kilo aldırıcılar ve diğer proteinler ile rahatlıkla karıştırılabilir.

Daha Fazla Kas Kütlesi İçin: IronMaxx Glutamine Pro Powder

Ironmaxx Glutamine Pro Powder içeriği oldukça iyi hazırlanmış bir sporcu gıdası olması ile birlikte bir porsiyonunda 5 gram glutamin içerir. Yoğun olarak yapılan antrenmanlar sonrasında glutamin ihtiyacını en iyi şekilde karşılar ve daha fazla kas kütlesi için çalışır. Spor sırasında gerekli olan enerjiyi de en iyi şekilde sağlar. Ironmaxx Glutamine Pro Powder kullananlar karbonhidrat ve yağ içermemesi sayesinde diyet programlarında da rahatlıkla kullanılabileceğini düşünmektedirler.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

IronMaxx Glutamine Pro Powder Kullanım Talimatı

Her porsiyonda 5 gram (1 tatlı kaşığı) kullanılması yeterlidir. Bu sayede ürünün tamamıyla 100 porsiyon hazırlama imkanı olur. Ironmaxx Glutamine Pro Powder nasıl hazırlanacağını merak edenler için yöntem çok basittir. Bir porsiyon ıronmaxx glutamine pro powder 200 ml su ile karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Antrenmandan önce ve ek olarak yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir. Ancak ileri seviyede antrenman yapan sporculara kas kütlesinin düzenli gelişimi için uyandıktan sonra da bir porsiyon tüketmeleri önerilir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronmaxx Creatine Flavoured İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMusclemeds Carnivor Beef Amino İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ