Alman markası olan Ironmaxx’in piyasada benzeri olmayan ve kreatin içeren takviye edici gıda ürünüdür. Ironmaxx Creatine Flavoured diğer kreatin ürünlerinden farklı olarak aromaya sahiptir. Diğer toz takviye ürünlerine göre hafif renklidir. Hafif renkli olmasının sebebi bitki özlerinden kaynaklanmaktadır. Herhangi bir kimyasal renklendirici içermemektedir. Yoğun geçen antrenmanlar bir sonraki antrenmanlara olan ilgiyi düşürür. İçerdiği vişne aromasıyla sevilerek tüketilen ironmaxx creatine flavoured yoğun geçen antrenmanlarda antrenman verimine destek olur. Zorlu antrenmanların ardı ardına yapılmasına olanak sağlar ve fiziksel performansı artırır. Kas yapılanmasını ve enerji sağlamayı hedefleyen bu ürün tüm diyet programlarına uyar. Sıvı içerisinde kolay karışım özelliği sunan aquasolve formülü ile üretilmiştir. Ironmaxx Creatine Flavoured kullananlar toz formu sayesinde kolay karışıp lezzetli bir içimi olduğunu düşünüyor.

Ironmaxx Creatine Flavoured

Ironmaxx Creatine Flavoured Hakkında

Her sporcu için bir sonraki antrenman çok önemlidir. Bir sonraki antrenmanın daha iyi geçeceğini hedefleyen tüm sporcuların ihtiyaç duyduğu şey fiziksel performanslarının iyi olmasıdır. Bunun için gerekli olan temel besin kaynağı kreatindir. Ironmaxx Creatine Flavoured 500 gr içerdiği kreatin sayesindeperformansınızı iyileştirir ve diğer sporculara göre bir adım önde olmanızısağlar. Her porsiyonunda 4500 mg kreatin içermektedir. İçeriğinde şeker yoktur. Stevia ve sukraloz ile tatlandırılmıştır. Şekersiz formülü sayesinde tüm diyet programlarının vazgeçilmezidir.

Ironmaxx Creatine Flavoured Kullanımı

Her porsiyonda 6 gram (yarım yemek kaşığı) kullanımı önerilir. Bu sayede yaklaşık 83 porsiyon sağlamaktadır. Ironmaxx Creatine Flavoured kullanımı oldukça basittir. 200 ml suya ilave edilip karışımın tamamlandığından emin olana kadar karıştırılmalıdır. Kolay karışabilirliği ve aroması ile oldukça rahat içime sahiptir. Antrenman öncesi ve sonrası kullanılabilir. İhtiyaca ve hedefe göre günde 1 ile 3 porsiyon arasında kullanılabilir. Ironmaxx Creatine Flavoured yorum yapanların severek kullandığını göstermektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Ironmaxx Creatine Flavoured Kullanıcı Yorumları

Her antrenmanı sırasında bir sonraki antrenmanını düşünen bazı sporcular içerdiği kreatin sayesinde bir sonraki antrenmana daha hazır hissettiğini düşünmektedir. Hoş vişne aroması ile sevilerek tüketildiği söylenmektedir. Ayrıca Ironmaxx Creatine Flavoured fiyat bakımından da birçok kullanıcı tarafından ekonomik bulunmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronMaxx BCAAs+Glutamine Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIronMaxx Glutamine Pro Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ