Yoğun antrenman yapan sporcuların en çok ihtiyaç duyduğu besin maddesi proteindir. Proteinler amino asitlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Kas oranını ve yapılanmasını arttırmak için amino asitlere ihtiyaç duyarız. Vücudumuzun sentezleyemediği amino asitlerin dışarıdan hazır olarak alınması gerekir. Bu amino asitlerden en önemli olanlarından biri de BCAA (Branch Chain Amino Acid)’dır. BCAA lösin, izolösin ve valin diye adlandırılan üç farklı amino asitin bir araya gelmesi ile oluşan amino asit zinciridir.  Glutamin ise vücudumuzda doğal olarak üretilen ve en yaygın olarak kaslarda bulunan bir amino asittir. Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder 550 gr BCAA ve glutamin içeren toz formda bir amino asit ürünüdür.

IronMaxx BCAAs+Glutamine Powder

IronMaxx BCAAs+Glutamine Powder Hakkında

Amino asit içeren bir sporcu gıdası olan Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder yüksek miktardaBCAA ve glutamin içerir. 2:1:1 oranındaki lösin, izolösin, valin amino asitleriyle daha güçlü bir yapı oluşturur. Toz formu suda kolay çözülmesine ve çalkalama gerektirmeden kaşık ile karıştırılarak hızlı bir şekilde hazırlanmasına olanak sağlar. Aynı zamanda emilimi hızlı gerçekleşmekte ve kas dokusunun protein dengesini de hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder kullananlar ürününideal bir tadı olduğunu ve tüketiminin rahatlıkla gerçekleştiğini düşünmektedir. Aynı zamanda açılır/kapanır ziplock paketi sayesinde muhafazası kolaydır.

IronMaxx BCAAs+Glutamine Powder İçeriği

Bir porsiyonunda 6 gram BCAA (3 gram lösin, 1.5 gram izolösin, 1.5 gram valin) ve 1 gram glutamin içerir. Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder içeriği bakımından proteince zengin olmanın yanı sıra porsiyonunda 200 mg karbonhidrat, 18 mg tuz ve 2 mg B6 vitamini içerir. İçerisinde yağ ve şeker bulunmamaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

IronMaxx BCAAs+Glutamine Powder Kullanım Talimatı

Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder nasıl kullanıldığını merak edenler için kullanımı oldukça basittir. Her porsiyonda 9 gram (Bir tatlı kaşığı) kullanımı önerilen ironmaxx bcaas+glutamine powder 200 ml su ile karıştırılarak antrenmandan 45 dakika önce tüketilmelidir. İleri seviye antrenman yapanlar için antrenmandan sonra da bir porsiyon tüketilmesi önerilir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamadığı unutulmamalı ve dengeli bir diyet programı ile tüketilmelidir. Pratik hazırlanışı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca Ironmaxx BCAAs+Glutamine Powder fiyatları değerlendirildiğinde porsiyon başına düşen fiyatı oldukça ekonomiktir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronMaxx Carboost İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIronmaxx Creatine Flavoured İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ