Yoğun antrenmanlar sonrasında kaslarda aminoasit ve protein ihtiyacı doğmaktadır. Bu ihtiyacı sporcular kimi zaman yemeklerden sağlasa da takviye gıdaya ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı karşılamaya Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey ürünü yardım etmektedir. Muscletech Essential Series Platinum tamamıyla Whey proteinden oluşan ve toz formda bir takviye sporcu gıdasıdır. Muscletech Essential Series Platinum antrenman sonrasında aminoasit ve protein ihtiyacını karşılamasının dışında gün içerisinde de sporcuların protein ihtiyacını gidermesinde büyük rol oynamaktadır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey

Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey İnceleme

Muscletech Essential Series Platinum izole ve konsantre Whey proteinlerden oluşmaktadır. İzole ve konsantre proteinler sayesinde kasların onarımı ve gelişimi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca bir ölçeğinde 5500 mg BCAA ve 4000 mg Glutamin içermesiyle de vücudun sadece dışarıdan alabildiği esansiyel amino asit ihtiyacını da aynı zamanda gidermektedir. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey 2280 gr olarak satışa sunulmaktadır. Bir kutusunda her bir servisi 34 gram olmak üzere toplam 67 servis bulunmaktadır. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey içeriği  bir servisinde 24 gram protein, 1,5 gram yağ ve 4 gram karbonhidrat içermesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Protein tozlarının birçoğunda oluşan topaklanma durumuna Muscletech markası oldukça özen göstermektedir. Muscletech Essential Series Platinum’da shaker da karışım oldukça iyi olup lezzetli bir içim sağlamaktadır. Muscletech Essential Series  Platinum’un karışabilme konusunda iddialı olduğu söylesekte tat konusunda bunu söyleyemeyiz. Sporcular için önemli vitaminlerden birisi olan B6vitaminini de Essential Series Platinum içeriğinde bulundurmamaktadır. Muscletech Essential Series Platinum aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü ve GDO maddelerini de içeriğinde bulunmamaktadır. Muscletech Essential Series Platinum antrenman öncesi sonrası ve günün her vaktinde tüketilebilir. Orta ve ileri seviyedeki sporcuların kullanması firma tarafından önerilmektedir. Orta seviyedeki sporcular için kullanımı antrenmandan yaklaşık yarım saat önce bir ölçeği yarım litre suyla karıştırıp tüketilmesi, ileri seviyedeki sporcular içinde antrenman öncesi, sonrası ve sabahları birer ölçek tüketilmesi hızlı bir gelişim için önerilmektedir.

 Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey Yorum & Değerlendirme

Muscletech Essential Series Platinum sporda belirli bir seviyede olan sporcuların gün geçtikçe yavaşlayan kas gelişimini arttırmak için tercih edilebilecek bir protein tozudur. İçeriğinde sahip olduğu izole ve konsantre Whey proteinleri sayesinde saf ve kaliteli bir protein takviyesini en kısa sürede kaslarınıza ulaşmaktadır. Her bir servisinde yüksek BCAA ve Glutamine sahip olmasıyla da ihtiyacınız olan esansiyel aminoasitlerin büyük bir kısmını giderebilirsiniz. 34 gram olan ölçeğinde 24 gram izole ve konsantre Whey proteinine sahip olması da sporcuların bu ürünü tercih etmesini sağlayacak önemli kriterlerden birisidir. Definasyon veya karbonhidrat ve yağ tüketimini azaltacak diyetler yapan sporcular için bu ürünü tercih etmesi pek uygun olmayacaktır. Yüksek oranda izole whey içermesiyle Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey kullananlar etki konusunda kısa sürede oldukça hızlı bir etki olduğunu söylemektedirler. Ayrıca shaker da topaklanma olmamasından dolayı da kullananlar oldukça memnun kalmıştır. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey yorumları etki konusunda oldukça iyi yorumlar alsa da tat konusunda bu kadar iyi yorumlar almamaktadır. Ayrıca B6 vitamini içermiyor olması da kullanmak isteyen sporcuların aklında soru işareti oluşturmaktadır. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey fiyat olarak yurtdışından gelen bir ürün olması dolayısıyla döviz kuruna bağlı olarak fiyatında değişiklik olmaktadır. Diğer supplement markalarının ürünlerine göre fiyatının normal bir düzeyde olduğunu sizlere söylemek isteriz. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey nasıl sorusuna cevabımız fiyat ve etki bakımından oldukça iyi bir ürün olduğunu lakin definasyon dönemindeki sporcuların bu ürünü kullanmadan önce diyetine uygun olup olmadığını belirlemesi gerektiğini söylemeliyiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Mass Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Mass Tech Performance İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ