Kilo alma ve kilo verme sporcular için farklı beslenme ve antrenman programları gerektiren iki ayrı hedeftir. Günlük kalori alım miktarının günlük kalori harcama miktarından fazla olması ve bu durumun sürekli hale gelmesi kütle kazanımını sağlar. Gıdalardan gelen kaloriler düzenli antrenman sürdüren sporcular için yeterli olmayabilir. Ayrıca gıdalardan gelen enerji görece yavaş bir şekilde emilim sağlar. Ancak kütle kazanmak için takviye ürünler kullanıldığında hem emilim artar hem de beslenme programlarını sürdürmek daha kolay hale gelir. Muscletech Mass Tech kalitesini üst düzeyde gösteren Muscletech Mass Tech Performance kütle kazanımı hedefleyen sporcular için özel tasarlanmış bir takviye ürünüdür. Su ya da sütle karıştırılarak tüketilen ürün hızlı kütle kazanımını desteklemek için önerilen anabolik içeriğiyle sporcuların en büyük yardımcıları arasındadır. Muscletech Mass Tech Performance kullananlar geleneksel yollarla alınan enerjinin yanında takviye ile kütle kazanımını daha hızlı ve daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilir.

Muscletech Mass Tech Performance

Muscletech Mass Tech Performance İnceleme

Spor salonlarında geçirilen onlarca zorlu saat, doğru bir beslenme programıyla desteklenmediğinde hedeflenen kazanımlara bizi götürmeyebilir. Bunun için, antrenman programıyla uyuml bir beslenme takvimi şarttır. Kütle kazanmayı hedefleyen bir beslenme programında hiç kuşkusuz yüksek kalori gerekir. Muscletech Mass Tech Performance nasıl bir beslenme programına sahip olursanız olun kazanımlarınızı öne çekmede yardımcı olacak, süreci sağlıklı ve etkili bir şekilde götürmenizi sağlayacaktır. Dengeli ve zengin içeriği sayesinde ürün, ideal makro besin profilini yakalamada yardımcı olacaktır. Yüksek kaliteli proteinin yanı sıra hızlı sindirilebilir karbonhidrat içeriği ürünün önde gelen niteliklerinden biridir. 2 doz yağsız sütle karıştırıldığında kas gruplarındaki glikojen depolarının beslenmesi ve korunması sağlanır. Ayrıca her kullanımda 6,5 gr L-lösin ve 13 gram BCAA elde edersiniz. 5 ölçeklik (235 gr) bir serviste 830 kalori ve 131 gr karbonhidrat bulunur. Üstelik bu içeriği alırken yalnızca 6 gr yağ alırsınız. Bu içerik özellikleri Muscletech Mass Tech Performance ürününün neden sık tercih edildiğini açıkça göstermektedir. Sağladığı temel bileşenlerin ötesinde, Muscletech Mass Tech Performance ayrıca 3 gram L-alanin dozu gibi ek bileşenler de sağlar. L-alanin, protein sentezinde L-lösin sonrası en çok kullanılan ikinci amino asittir. Kullanılabilir enerji için glikoz üretiminde bir rol oynadığı saptanmıştır. Formülde ayrıca vücutta proteinler ve kreatin gibi diğer birçok biyolojik bileşiğin oluşumuna yardımcı olabilecek bir amino asit olan 3 gramlık bir glisin dozu da verir. Taurin ayrıca kasta bulunan ve hücre volumizasyonuna yardımcı olan ikinci en bol amino asit olduğu için önemlidir.

Muscletech Mass Tech Performance Yorum & Değerlendirme

Kreatin içermeyen veya çok az içeren diğer önde gelen ürünlerin aksine Muscletech Mass Tech Performance içerik özelliklerinde kreatin bulundurmasıyla dikkat çekmektedir. Her bir serviste 10 gr kreatin bulunur. Bu da, sporcuların antrenman performansını artırmada ve fiziksel kazanımları hızlandırmada önemli rol oynar. Nitekim üründe kullanıcıların en çok beğendiği özelliklerden biri de budur. Kreatini kas içine hızlı bir şekilde ulaştırmak ve kas gruplarına glikojen ikmalini kolaylaştırma adına, vücudu anabolik bir duruma getirmeye yardımcı olacak içerik vardır. 5 ölçeklik her bir serviste çok fazlı bir karbon kompleksinden 131 gr karbonhidrat bulunur. Ayrıca, tam spektrumlu formülü diğer ürünlerden daha az doymuş yağ içerir. Muscletech Mass Tech Performance 3180 gr içerik zenginliği ve kalitesi bakımından da rakiplerinden böylece ayrılmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Whey İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Premium Mass Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ