Kütle kazanmayı hedefleyen sporcular için günlük kalori alımı harcanan kaloriden fazla olmalıdır. Bunun için geleneksel yollarla yani gıdalarla hedeflenen kalori miktarına ulaşmak gerekir. Ancak birçok kişi için bu hedef zorlayıcı olabilmektedir. Her şeyden önce, o miktarda kalori alımına alışık olmayan kişiler için bu diyet yeme içme ve sindirim açısından sıkıntılar yaratabilir. Daha da önemlisi, yoğun iş ya da eğitim temposunda söz konusu beslenme programının sürdürülebilir bir şekilde takip edilmesi kolay olmayacaktır. Bu gibi durumlarda enerji takviyesi iyi bir çözümdür. Muscletech Premium Mass Gainer kullananlar geleneksel yollarla hedeflenen kalori miktarı karşılanamadığında kolaylıkla bu açığı kapatabilir. Ayrıca gıdalara göre daha hızlı emilebilmesi sayesinde antrenman kazanımları da bir üst seviyeye çıkmaktadır. Tüm bunlar Muscletech Premium Mass Gainer kullanımı ile mümkündür. Zengin içeriği, tüketimi kolay yapısı ve aroması ile sporcuların ilk tercihlerinden biri olan Muscletech Premium Mass Gainer sağlıklı bir şekilde kütle kazanmak için şartları kolaylaştırır.

Muscletech Premium Mass Gainer

Muscletech Premium Mass Gainer İnceleme

Tüm seviyelerdeki sporcular için 1 ölçeği (165gr) 400 mL su ya da süt ile karıştırarak yapılacak antrenmandan yaklaşık 1 saat önce ve sonra almak yeterlidir. Daha ileri düzeydeki sporcular için ölçek miktarı ve alma zamanı değişkenlik gösterebilir. Ancak bunun için tıbbi açıdan problem oluşturmayacak bir beslenme programı takip edilmelidir. Muscletech Premium Mass Gainer ne işe yarar diye sorulduğunda en temel cevap kütle kazanmak olacaktır. Düzenli bir antrenman programına sahipken sağlıklı bir şekilde kilo almak isteyen kişiler bu etkili takviye sayesinde daha hızlı ve daha sağlıklı fiziksel kazanımlar elde edebilir. Günde iki servis ölçeği Muscletech Premium Mass Gainer kullanımı ile günlük enerji ihtiyacının yüzde %64’ünü almak mümkündür. 2 ölçekte 1273 kalori bulunur. Bu oran düzenli antrenman programı sürdüren sporcular için oldukça etkili bir takviyedir. Antrenman öncesi kaslara yeterli glikojenin depolanabilmesi için yeterli miktarda karbonhidrat alımı şarttır. Normal yollardan yani gıdalardan karbonhidrat almak hem yeme – sindirme açısından zordur hem de bunların emilimi takviyeye göre daha uzun süre almaktadır. Ancak Muscletech Premium Mass Gainer ile antrenman öncesi kullanımda vücudun ihtiyaç duyacağı enerji daha hızlı emilecek şekilde alınabilir. Ayrıca antrenman sonrasında kullanılması halinde kasların yenilenmesi ve gelişmesi için de avantaj sağlar. Günlük kalori alımı günlük kalori harcamasını geçtiğinde kütle kazanımı için en önemli şart oluşmuş demektir.

Muscletech Premium Mass Gainer Yorum & Değerlendirme

Muscletech Premium Mass Gainer 5440 gr yüksek karbonhidrat ve enerji oranı ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Yalnızca iki ölçekte günlük enerji ihtiyacının yüzde 60’ından fazlasını karşılayabilmesi ile sporcuların beslenme programını sürdürebilmesi adına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ürünün iki servis ölçeğinde yaklaşık 4 gr yağ bulunmaktadır. Bu, oldukça yüksek bir karbonhidrat alımını çok düşük bir yağ oranıyla gerçekleştirebilme imkanı verir. Bu durum, kütle kazanmak isteyen sporcular için ideal bir durumdur. Muscletech Premium Mass Gainer yorum ve değerlendirmelerinde en çok dikkat çeken özellik, ürünün zengin içeriğinin yanı sıra hızlı emilim imkanı sağlamasıdır. Enerji almak kadar bu enerjiyi hızlı bir şekilde vücudun kullanabileceği hale getirmek de önemlidir. Böylece sporcuların hem antrenman performansı hem de antrenmanlardan gelmesi beklenen fiziksel kazanım imkanı artmaktadır. Muscletech Premium Mass Gainer kullananlar için ürünün fiyat performans açısından iyi durumda olması da bir başka dikkat çeken husustur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Mass Tech Performance İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ