Kütle kazanmayı hedefleyen sporcular için gerekli miktarda kalori alabilmek büyük önem taşır. Günlük kalori alımı günlük kalori harcama miktarını geçtiğinde kilo alma süreci de başlamış olur. Bu sürecin sürdürülebilir hale gelmesi ise aylar alan kütle kazanma hedefine bir adım daha yaklaşmak anlamına gelir. Gıdalar yoluyla arzu edilen miktarda kalori almak her zaman mümkün olmayabilir. Her şeyden önce böyle bir beslenme programı ciddi bir bütçe ayırmayı gerektirir. Ayrıca yoğun okul ya da iş hayatı söz konusu beslenme takvimini sürdürmeyi zorlaştırabilir. Bu gibi durumlarda kütle kazanmak için takviye kullanmak şarttır. Multipower Mass Gainer 5440 gr ve 3000 gr seçenekleriyle bu ihtiyaç için ideal nitelikleri barındırır. Yüksek kaliteli bir protein kompleksi (peynir altı suyu, kazein, süt ve yumurta proteini), karmaşık karbonhidratların (maltodekstrin, mumsu mısır ve arpa nişastası enerji arttırıcı bir karışım ile birlikte vücudunuza yağsız vücut kütlesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm besinleri verecektir. Protein metabolizmanızı ve hormonal aktivitenizi desteklemek için ürün değerli orta zincirli trigliseritler (MCT) artı B6 Vitamini ile rafine edilir. Multipower Mass Gainer ürünü ile kütle kazanmayı hedefleyen sporcular bu süreci çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde atlatabilir.

Multipower Mass Gainer 5440 Gr

Multipower Mass Gainer İnceleme

Multipower Mass Gainer kullananlar için kütle kazanmak zannedildiği kadar zor bir hedef değildir. Çünkü kilo almak için gereken tüm şartların, en azından beslenme tarafını bu takviye ürün sayesinde halletmek mümkündür. Multipower Mass Gainer nasıl kullanılır sorusunun cevabı da bu sürecin ne kadar kolay bir şekilde geçirilebileceğini gösterir. Multipower Mass Gainer kullanımı için tüm seviyelerde 1 porsiyon (100 gr toz ürün: 2,5 ölçek) olarak tanımlanabilir. 400 mL tam yağlı (%3,5 yağ) süt ile karıştırarak günde (antrenman ve beslenme programınıza bağlı olarak) 1 ila 3 servis arasında alabilirsiniz. 1 servis üründe 401 kalori bulunurken bunun içinde 68 gram karbonhidrat bulunur. Böylece, günlük enerji ihtiyacının %20’sini, günlük karbonhidrat ihtiyacınızın ise %26’sını bir servis ile karşılayabilirsiniz. Hal böyle olunca beslenme programını daha etkili bir şekilde geçirebilmek, antrenman programına yoğunlaşabilmek sporcular için mümkün olmaktadır. Fiziksel kazanım hedeflerine hem daha kolay hem de daha hızlı varabilmek için Multipower Mass Gainer 3000 gr ve 5440 gr seçenekleriyle sporcuların en büyük yardımcısıdır.

Multipower Mass Gainer Yorum & Değerlendirme

Multipower Mass Gainer ürünü genel olarak kullanıcılar tarafından zengin içeriği ile olumlu not almaktadır. Multipower Mass Gainer fiyat özelliği ile de birçok rakibine göre uygun bir düzeydedir. Bununla birlikte bazı kullanıcılar ürün içeriğindeki dağılıma ilişkin olumsuz eleştirilere sahiptir. Bir serviste 23 gr şeker bulunduğundan, günde birden fazla servis kullanan ileri düzey sporcular için bu yüksek şeker oranı olumsuz görülmektedir. Bununla birlikte, Multipower Mass Gainer yorum ve değerlendirmeleri genel olarak ürünün fiyat performans anlamında iyi bir nitelikte olduğunu göstermektedir. Seviyesi ne olursa olsun kütle kazanımı hedefleyen sporcular için ürün ideal özellikler barındırmaktadır. Her bir serviste ayrıca 20 gr protein bulunması, sporcuların günlük protein ihtiyacını karşılamada da önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu açıdan, genel hatları itibariyle Multipower Mass Gainer hem kullanıcılardan hem de potansiyel kullanıcılardan iyi not almıştır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIsopure Mass İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Whey İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ