Kütle kazanmak isteyen sporcular için kalori hesabı yapmak bir gerekliliktir. Çünkü kilo almanın mantığı basittir: Harcadığınızdan fazla kalori aldığınız her gün kilo alırsınız. Öyleyse sporcular da kalori hesaplaması yaparak hem makro değerleri kontrol altında tutmalı hem de hedefledikleri kalori miktarına her gün ulaşmalıdır. Bunun için oluşturulan beslenme programları genellikle doğal yollardan bu miktarı yakalamayı hedefler. Ancak doğal yollardan, yani gıdalardan bu derecede yüksek enerji almak her zaman kolay değildir. Çeşitli sebeplerden dolayı sporcular günlük kalori ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekebilir. Bu duruma çözüm olarak sunulan takviyeler ise hem karbonhidrat hem de protein ihtiyacını önemli ölçüde destekler. Isopure Mass içeriği ile sporcuların gün içinde, antrenman öncesi ve antrenman sonrası ihtiyaç duyacağı enerjiyi karşılamada önemli bir takviyedir. Antrenman öncesi Isopure Mass kullananlar hızlı emilim gösteren ürün sayesinde daha yüksek düzeyde antrenman performansı sergileyebilir. Ayrıca antrenman sonrası kullanımda da kas gruplarının yenilenme sürecine destek sağlayan ürün birçok açıdan avantajlıdır.

Isopure Mass

Isopure Mass İnceleme

Isopure Mass 3200 gr seçeneğiyle sporculara sunulmaktadır. Karbonhidrat ve protein gibi önemli makroların alımında destek sağlayan Isopure Mass nasıl bir beslenme programına sahipseniz onu destekleyecek niteliktedir. Ürünün 3 ölçekten (160 gr) oluşan bir servis miktarında 11,5 gr BCAA ve 4,9 gr glutamin bulunur. Bu ikisi, kasların yenilenme sürecine önemli ölçüde destek olur ve fiziksel kazanımların daha hızlı, daha kolay, daha etkili olması adına katkı sunar. Ürünün bir servisinde ayrıca 86 gr karbonhidrat ve 52 gr protein de bulunur. Bu açıdan Isopure Mass gainer komple bir sporcu takviyesi olarak adlandırılabilir. Karbonhidrat, protein, BCAA ve glutamin gibi önemli takviyelerin tek bir üründe sunulması sporcular açısından ciddi bir avantajdır. Üstelik kolay sindirilebilir yapısı ve hoş aroması ile benzerlerinden bir adım öndedir. Isopure Mass protein ve karbonhidrat ihtiyacını karşılarken antrenman performansını artırmada da rol oynar. Antrenman öncesi alındığında kolay çözünen yapısı sebebiyle geleneksel enerji kaynağı olan gıdalara göre daha hızlı enerji verir. Bu da antrenman sırasında sporcuların ihtiyaç duyduğu enerjinin sağlanması anlamına gelir. Böylece sporcular daha etkili antrenmanlar yapabilir. Daha etkili bir antrenman programı var olduğunda ve düzenli / sağlıklı bir beslenme programıyla desteklendiğinde hedeflenen fiziksel kazanımlara ulaşmak daha kolay olacaktır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Isopure Mass Yorum & Değerlendirme

Isopure Mass yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde ürünün güçlü ve etkili içeriğinin hemen hemen tüm kullanıcılar tarafından beğenildiği görülmektedir. Isopure Mass gainer bunun yanında düşük şeker içermesi ile de muadil ürünlere göre bir adım öndedir. Şeker oranı az olduğu için sporcular tarafından daha çok tercih edilmektedir. Günde birkaç ölçek alındığı düşünüldüğünde bir gainer ürününde yüksek şeker bulunması sporcular tarafından pek tercih edilmez. Çünkü sporcuların tamamı izole bir şekilde enerji ihtiyacını sağlıklı olarak almak istemektedir. Mümkün olduğunca az yağ alarak kütle kazanmak sporcuların öncelikli hedefidir. Bu açıdan Isopure Mass ideal bir yapıdadır. %100 izole whey proteine sahip olan ürün suda kolay çözünebilir bir yapıdadır. Böylece su ile birlikte tüketmek mümkündür. Kana daha hızlı karıştığı için antrenman öncesi alındığında performansı gözle görülür biçimde artırır. Ayrıca gluten de içermez. Tüm bunlar, bir gainer ürünü olarak Isopure Mass ürünün ülkemizdeki sporcular tarafından yoğun biçimde tercih edilmesini sağlamaktadır. 

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHigh5 Energy Gel İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Mass Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ