Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder kreaitin içeren ve toz formda olan sporcu gıdasıdır. Mikronize yapıya sahip olmakla birlikte hızlı bir emilim sağlamaktadır. Herhangi bir aromaya sahip değildir. Bu sayede mevcur karışımlarınız ile ya da meyve sularınız ile karıştırabilirsiniz. 

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder Hakkında

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400gr yoğun geçen antrenmanlarda antrenman verimine destek olarak performans arttırır. Bir sonraki antrenmana yüksek enerji ile başlamanıza olanak sağlar. Zorlu geçen antrenmanların ardı ardına yapılmasına katkı sağlar. %100 mikronize yapısı ile kas yapılanmasını hedefler. Kaslarda tükenen enerjiyi takviye ederek yorgunluk hissini ortadan kaldırabilir. Toz formu sayesinde kolayca karıştırılarak hazırlanır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder İçeriği

Her porsiyonunda 5 gram kreatin monohidrat içermektedir. Yine her porsiyonunda 1 gram protein ve 4 kcal enerji bulunmaktadır. Aspartam, domuz katkı maddesi, GDO, gluten, renklendirici ve koruyucu madde içermez. Şeker ve yağ içeriği bulunmayan Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder inceleme yapıldığında tüm diyet programlarına uyum sağlamaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder Kullanım Talimatı

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder kullanımı toz formu ve mikroniz yapısı sayesinde oldukça basittir. Ekstra çalkalama işlemi gerektirmeden karıştırılarak rahatlıkla hazırlanabilir. Her porsiyonunda 5 gram kullanımı önerilir. Bu sayede 400 gramlık bir kutudan 80 porsiyon elde edilmektedir. İleri seviye olmayan antrenmanlar için spordan yarım saat önce bir porsiyonun (5 gram) 200 ml su ya da meyve suyu ile karıştırılarak tüketilmesi önerilir. İleri seviye antrenmanlarda spordan önce kullanıma ek olarak spor sonrası da bir porsiyonun 200 ml su  ya da meyve suyu ile alınması tavsiye edilir. Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder yorum değerlendirilmesi yapıldığında kullanıcıların memnun kaldığı görülmektedir. Kolay karışım sağladığı ve sindiriminin kolay olduğunu dile getiren kullanıcılar disiplinli çalışmalar ile etkisini çok iyi gösterdiğini düşünmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Celltech Performance Series İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNanox Creatine %100 Pure İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ