%100 saf kreatin monohidrattan oluşan Nanox Creatine %100 Pure toz formda olan bir sporcu gıdasıdır. Kaslardaki enerjinin daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olarak iyi bir performans çıkarmanızı sağlar. Artan performansınız sayesinde antrenmanlarınızdan daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Nanox Creatine %100 Pure nasıl etki eder diye merak edenler için, bu ürün sporcuların ATP (Enerji)  üretiminin artmasını sağlaması yanı sıra hacim kazanmalarına da yardımcı olur. Ayrıca kaslardaki toparlanma süresini de iyileştirir. Nanox creatine %100 pure üretiminde kullanılan kreatinin ham maddesi bir Alman firması olan Degussa tarafından temin edilmektedir.

Nanox Creatine %100 Pure

Nanox Creatine %100 Pure Hakkında

Kreatin insan vücudunda bulunan ve kas hücrelerine enerji desteği sağlayan bir organik bileşendir. Ancak yoğun geçen antrenmanlar ile birlikte kaslardaki enerji miktarı azalmakta ve yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden dışarıdan takviye edilmesi gereklidir. Kreatin üzerinde en çok çalışma yapılan sporcu gıdalarından biridir. Nanox Creatine %100 Pure inceleme sonuçları güç aletleri üzerindeki olumlu etkilerinin bilimsel çalışmalar ile kanıtlandığını göstermektedir. Nanox Creatine %100 Pure kullananlar sadece vücut geliştirmede değil, diğer spor dallarında da etkili olduğunu düşünmektedir. Koşu yapanlar vücut kütlelerinde artışın yanı sıra depar kuvvetlerinde bir gelişim olduğunu bildirmiktedirler.

Nanox Creatine %100 Pure İçeriği

Her porsiyonunda 2 gram saf kreatin monohidrat içerir. Aspartam, gluten, domuz katkı maddesi, GDO, et ürünü, laktoz, koruyucu ve renklendirici maddeler içermez. Saf içeriği ile şeker, yağ ve karbonhidrat içermez. Bu yüzden tüm diyet programları ile uyumludur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nanox Creatine %100 Pure Kullanımı

Nanox Creatine %100 Pure kullanımı toz formu ve kolay karışabilirliği sayesinde oldukça kolaydır. Her porsiyonunda 2 gram kullanımı yeterlidir.  Böylece bir kutudan (300 gram) 150 porsiyon elde edilebilir. İleri seviye olmayan antrenmanlar için, antrenmanlardan 45 dakika önce 1 tatlı kaşığı (2 gram) ürünü 200 ml su ya da meyve suyu ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Ancak ileri seviye antrenmanlarınızda antrenmandan 45 dakika önce ve sonra olmak üzere iki kez kullanımı önerilir. Aromasız olması nedeniyle dilediğiniz meyve suyuna ya da diğer karışımlarınıza ekleyebilirsiniz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Creatine Monohydrate Creapure İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ