Kas boyutu ve gücünde artış sağlama konusunda güçlük çekenler için tasarlanan Muscletech Celltech Performance Series yapılan birçok araştırmalar sonucu kanıtlanmış bir sporcu takviyesidir. Saf kreatin formülü ile güçlü bir içeriğe sahiptir. Kas geliştirmede gerekli olan temel amino asitleri içerir. 2 : 1 : 1 oranında  lösin, izolösin, valin amino asitlerini içerir. Muscletech Celltech Performance Series 1400 gr ürünü sporcular için vazgeçilmez bir sporcu gıdası haline gelmiştir. Antrenman sonrasında hissedilir bir gelişim sağlar.

Muscletech Celltech Performance Series

Muscletech Celltech Performance Series Hakkında

Düzenli yapılan antrenmanlarınız ile hız kas gelişimi sağlayan bu ürün kreatin ve karbonhidrat içeriği ile sizi bir sonraki antrenmanınıza teşvik eder. Kreatin ve karbonhidrat kombinasyonu, kreatin ve diğer maddelerin kas hücrelerine taşınmasına destek olur. Ürünün sağladığı bir diğer fayda da glikojen depolarını hızla yenilemesidir. Muscletech Celltech Performance Series nasıl etki eder diye bakıldığında bench press, leg press ve biceps curl üzerinde oldukça güç kazandırdığı söylenebilir. Lösin, izolösin ve valin gibi temel amino asitleri içerdiği gibi taurin ve alanin amino asitlerini de içermektedir. Bu serbest halde olan amino asitler kaslarda fazla miktarda bulunur ve kas hücrelerinde hacim artışını sağlar. Bilimsel araştırmalar ile kullanan kişilerde sadece 1 haftada ortalama 1.5 kg kas kütlesi sağladığı belirlenmiştir.

Muscletech Celltech Performance Series İçeriği

Muscletech Celltech Performance Series inceleme yapıldığında içeriğinde sadece amino asitler  ile ön plana çıkmadığı görülmektedir. Gerekli element ve vitaminlerce de zengin olduğu bilinmektedir.  1 ölçeğinde 24.8 mg potasyum, 38 g karbonhidrat, 32.5 mg magnezyum, 45 mg kalsiyum, 35 mg sodyum, 125 mg C vitamini, 5.25 g B6 vitamini ve 0.2 mcg B12 vitamini içermektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Muscletech Celltech Performance Series Kullanım Talimatı

Özellikle portakal aromasıyla dikkat çeken Muscletech Celltech Performance Series yorum yapanların görüşleri dikkate alındığında sevilerek tüketilen bir gıda takviyesi olarak karşımıza çıkar. Antrenman yapılan günlerde antrenman sonrası 1 ölçeğin 150 – 200 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi önerilir. Antrenman yapılmayan günlerde ise sabah kullanımı önerilmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMusclemeds Creatine Decanate İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ