Musclemeds Creatine Decanate %100 mikronize edilmiş kreatinden oluşan sporcu gıdasıdır. Kısa ve yoğun geçen antrenmanlarda gerekli olan enerjinin sağlanmasına yardımcı olur. Her sporcu bir sonraki antrenmanına daha iyi bir performans ile başlamak ister. Musclemeds Creatine Decanate nasıl etki eder diye bakıldığında ATP’nin (Enerji) kaslarda daha uzun süre boyunca kalmasını ve bu sayede zorlu antrenmanların daha verimli geçmesini sağlar. Zorlu antrenmanların ardı ardına yapılmasına destek olur. Antrenman sonrası hissedilen yorgunluk ve bitkinlik hali ortadan kalkar. Performans artışı ile kaslarınızın büyümesini ve iyileşmesini destekler.

Musclemeds Creatine Decanate

Musclemeds Creatine Decanate Hakkında

Zorlu antrenmanlarda kaybedilen enerjinin yerine takviye edilmesini sağlayan Musclemeds Creatine Decanate inceleme yapıldığında kas gücünü arttırdığı, kas ağrılarını azalttığı bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. %100 saflıkta kreatin sunarak daha iyi performans sağlayan Musclemeds Creatine Decanate yorum değerlendirmesi yapıldığında kullanıcıların beğendiği bir sporcu ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatlandırıcı ve renklendirici içermez.

Musclemeds Creatine Decanate Kullanımı

Bir porsiyonunda 5 gram (1 ölçek) kullanımı önerilir. 250 – 300 ml su ile bir ölçek musclemeds creatine decanate karıştırılarak tüketime hazır hale gelir. Toz formu sayesinde Musclemeds Creatine Decanate kullanımı oldukça kolaydır. Kolay karıştırılır ve ekstra çalkalama işlemi gerektirmez. Aromasız olması sebebiyle dilediğiniz meyve suyu ya da diğer sporcu içecekleriniz ile rahatlıkla karıştırabilir ve tüketebilirsiniz. Günde 1 ya da 2 kez kullanımı yeterli olacaktır. Bazı kullanıcılar antrenman öncesi BCAAs ile karıştırarak tükettiğini bildirmektedir. Ürünün serin ve kuru bir yerde saklanması önemlidir. Önerilen günlük dozun aşılması yan etkilere neden olabilir. Bu yüzden önerilen dozun üzerinde kullanılmamalıdır. Küçük çocukların erişebileceği yerlerde saklamayınız.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Musclemeds Creatine Decanate İçeriği

Musclemeds Creatine Decanate içeriğinde yüksek kalitede kreatin monohidrat içerir. Bunun yanı sıra bağırsaklarda hızlı emilimin desteklenmesine yardımcı olan PEG 8000 ve PEG 3350 maddelerini içerir. İçeriğindeki saflaştırılmış kreatin monohidratın, kas liflerine güçlü bir enerji sağladığı bilinmektedir. Toz formu sayesinde hızlı emilim göstererek kısa sürede sonuç almanızı sağlar. Her porsiyonda 5 gram mikronize kreatin tüketimi gerçekleşir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Creatine Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Celltech Performance Series İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ