Dünyaca ünlü Alman firması olan ALZCHEM tarafından üretilen Multipower Creatine Powder toz formda olan bir kreatin ürünüdür. Kreatin antrenmanlarda gerekli olan enerjiyi sağlar ve performans arttırır. Performans artışı sayesinde yoğun geçen antrenmanlar daha verimli bir şekilde geçer. Ayrıca sağladığı enerji ve performans artışı ile yüksek yoğunluklu antrenmanların ardı ardına yapılmasına olanak sağlar. Bir sonraki antrenmana yorgun ve bitkin olmadan başlamanızı sağlar. Kas hücrelerinde ATP (Enerji) depolarını arttırır. Kas gelişiminde ve kas kütlesinde artış gözlenir. Daha güçlü kaslar sağlayarak kasların dayanıklılığını arttırır. Ayrıca vücuttaki protein sentezinin artmasına da olanak sağlar. Multipower Creatine Powder 500 gr ürünü toz formu sayesinde oldukça kolay hazırlama fırsatı vermektedir. İyi üretim uygulamaları (GMP) standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Multipower Creatine Powder

Multipower Creatine Powder Hakkında

Deneyimli Alman firması tarafından üretilen Multipower Creatine Powder 500g ürünü güvenilir içeriği ile en çok tercih edilen kreatin ürünleri arasında yer almaktadır. %100 saf kreatin içeriği sunan Multipower Creatine Powder inceleme yapıldığında kaslarda suyun bırakılmasını önleyerek hacim kazandırdığı tespit edilmiştir. Kaslardaki sıvı yoğunluğunu arttırarak kasların hacimsel gelişimine destek olur. Vücutta su tutma özelliği nedeniyle kullanım sürecinde hacim ve kilo artışı yaşanabilmektedir. Bu yüzden 2 aylık kullanım periyodu sonrasında en az 2 hafta kullanımına ara verilmesi önerilmektedir.

Multipower Creatine Powder Kullanımı

Bir porsiyonunda 3 gram (1 ölçek) kullanımı önerilmektedir. Böylece 166 porsiyon sağlar. Multipower Creatine Powder kullanımı toz formu sayesinde oldukça kolaydır. Orta ve ileri seviye antrenman yapanlar için 3 gram multipower creatine powder ürünü antrenmandan önce ya da antrenmandan sonra 150 – 200 ml su ya da meyve suyu ile karıştırılarak tüketimi önerilir. Özellikle spor olan günlerde antrenmandan sonra, spor olmayan günlerde ise kahvaltıdan sonra kullanımı tavsiye edilir. Yeterli ve dengeli bir diyet ile birlikte tüketilmesi önem taşır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower Creatine Powder İçeriği

%100 saf kreatinden meydana gelmektedir. Her porsiyonunda (1 ölçek, 3 gram) 3 gram kreatin monohidrat içerir. Yağ, şeker ve karbonhidrat içermez. Bu yüzden tüm diyet programlarına uygundur. Domuz ürünü ve GDO içermez.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIsopure Perfect Creatine Monohydrate Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMusclemeds Creatine Decanate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ