Musclemeds ürünleri sporculara beslenme ve antrenman takviyesi anlamında önemli bir alternatif sunuyor. Yüksek kaliteye sahip içeriklerinin yanı sıra hızlı emilim özelliği ile markanın ürünleri dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kitleye hitap ediyor. Musclemeds kullananlar ihtiyaç ve beklentilerine uygun geniş bir ürün gamı arasından tercih yapabiliyor. Yeni başlayan, amatör ve profesyonel sporcular için ayrı ayrı geliştirilen ürün çeşitleri farklı ihtiyaçlara yönelik olarak özel tasarlanıyor.

Musclemeds Protein

Düzenli antrenman yapan sporcular normal bir günlük düzeni sürdüren kişilere göre daha çok protein almak zorundadır. Antrenmanların vücuttaki etkilerinin yanı sıra kas gelişimi için de vücuda daha fazla protein alınması gerekir. Düzenli egzersizlerle birlikte yeterli düzeyde protein alındığı takdirde gözle görülür ölçüde fiziksel değişim gözlemlenebilir. Musclemeds protein ürünleri ile kullanıcılar bir sporcunun ihtiyaç duyduğu günlük protein miktarını kolayca destekleyebilir. Böylece, hızlı ve etkili fiziksel gelişim hedeflerinde başarıya ulaşabilir.

Musclemeds

Musclemeds Carnivor

Musclemeds Carnivor, kendine has özellikler taşıyan bir protein tozudur. Bu protein tozu, porsiyon başına 23 gramdır, bu yağsız kas yapmak isteyenler için iyi bir miktardır. Kullanılan protein tipik kaynaklardan değildir. Musclemeds Carnivor, Hidrolize Sığır Protein İzolatı kullanır. Bu süper eşsiz ve kaliteli bir protein kaynağıdır. Saf sığır eti olduğundan, çok sayıda anabolik kas geliştirici amino içerir. Diğer bir büyük başarı, porsiyon başına 2,5 gram kreatin olmasıdır. Kreatin, kas kütlesini arttırmaya yardımcı olabilir ve egzersizler sırasında potansiyel olarak güç patlamaları sağlayabilir. Bu protein tozu ayrıca kas yorgunluğunu azaltmaya, iyileşme sürelerini hızlandırmaya ve protein sentezini arttırmaya yardımcı olan dallı zincirli amino asitlere (BCAA’lar) sahiptir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Mulsclemeds Yorum & Değerlendirme

Musclemeds ürünleri, vücuttaki aminoasitlerin geri dönüşümüne yardımcı olan ve amonyak ve diğer atık ürünlerin miktarını azaltan Anabolik Azot Tutma Teknolojisini kullanır. Bu protein tozunun yağsız, şekersiz olması ve 120 kalorisi olması gerçekten önemli bir özelliktir. Söz konusu özellikler Musclemeds ürünlerini yağsız kas inşa etmek isteyenler için mükemmel bir seçenek yapar. Birçok protein tozu, ideal olmayan çok miktarda kolesterol içerir. Ancak Musclemeds beef protein kolesterol içermez. Formül ayrıca gluten, laktoz, kolajen ve jelatine de sahip değildir. Tüm bu özellikler sebebiyle Musclemeds, diğer markalarla kıyaslandığında görece daha dar bir ürün gamına sahip gibi görünse de sağlıklı yönleriyle öne çıkmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMHP İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNanox İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ