Türkiye ve birçok farklı ülkede insanların sıkça tercih ettiği supplement markası olan Nanox Nutrition, 2007 yılında Belçika’da üretimine başlamıştır. Supplement olarak BCAA, gainer ve whey proteinleri üreten Nanox, piyasada sporcular tarafından tam not alan markalar arasında yer alıyor. Supplementlerin çeşitliliğiyle birlikte ürünlerin zengin içerik değerleriyle spor yapan bir insanın tüm ihtiyaçları düşünülmüştür.

Nanox Protein Tozu

İzole ve Konsantre whey proteini bir arada içeren Nanox whey protein, hem kaliteli whey protein karışımıyla hem de eşsiz tadıyla satışa sunulduğu ülkelerde ilk sırada tercih edilmektedir. Bu karışım sayesinde hızlı bir emilim ve içinde daha fazla aminoasit bulunduran Nanox protein tozu, etkileri belirgin ve hızlı olmasıyla antrenmanlar sırasında güç artışında etkisi gözle görülmektedir. Bir ölçeğinde 5208 mg BCAA içermesi, düşük miktarda yağ ve şeker içermesiyle eşsiz tadının birleşimi sayesinde kullananların tekrar sipariş vermesinde en önemli kriterleri bünyesinde bulunduruyor.

Nanox

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Nanox BCAA

Beslenmesinin yanına antrenmanlarında daha fazla güç ve etki görmek için bilinçli sporcuların kullandığı Nanox BCAA 4.1.1 içerisinde ağırlıklı kompleks aminoasit içeren bir üründür. Üst düzey titizlikle üretilen Nanox BCAA sahip olduğu AJINOMOTO aminoasit ile diğer firmalar ile arasında büyük bir fark yaratmıştır. Antrenman öncesi ve sonrasında kullanabileceğiniz Nanox BCAA sizlere antrenman sonrasında ihtiyaç duyduğunuz aminoasitlere sahiptir. Nanox Bcaa’nın bir ölçeğinde 4:1:1 oranında 6000 mg BCAA ve 2500 mg glutamin olması içerik zenginliği bakımından üst sıralardadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nanox Yorum & Değerlendirme

Nanox Türkiye ve diğer ülkelerde spor ile uğraşan insanların beslenmelerinin yanına takviye gıda ihtiyaçlarını kaliteli üretimiyle piyasaya sunmuştur. Nanox ürünleri emilim ve zengin sayılabilecek içerikleriyle sizlere fayda sağlayacaktır. Çok düşük karbonhidrat ve yağ miktarıyla saflık yönünden iddialı bir ürün olan Nanox whey protein, düşük sıcaklık ile mikrofiltrasyon yöntemiyle oldukça başarılı bir üretim yapmaktadır. Fiyat yönüyle de diğer markaların ürünleriyle yarışan Nanox firmasıürünlerinde yüksek miktarda amino asit bulundurması gibi fark yaratacak detaylara sahip olması sizlerin tercih sırasında ilk sıraya koymanızı sağlayacaktır. İçerik kalitesi iyi bir seviye de olsa da ürünlerinin Türkiye pazarında kolaylıkla bulamamanız da bu firmanın dezavantajıdır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMusclemeds İnceleme Yorum
Sonraki İçerikNaturiga İnceleme Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ