Multipower Whey Amino 3400 tablet formunda üretilen bir amino asit türüdür. Ürün kaliteli hammadde özelliğine sahip olup üst düzey Whey protein maddesinden üretilmiştir. Kaliteli hammadde tercihiyle öne çıkan ürün, sporcular için en sağlıklı ve saygılı ürünlerden biri olm özelliği taşımaktadır.

Multipower Whey Amino 3400

Multipower Whey Amino 3400 Kullanım Önerileri

Ürün 300 tablet içermektedir ve her tableti de 3400 mg dozaj içermektedir. İçerisinde bulunan her tablet 2650 mg amino asit içermektedir ve bu bir vücudun ihtiyacı olan amino asit miktarına yetecek düzeydedir. Bir servis için 6 tablet tüketmek gerekmektedir ve ürün 50 servislik üretilmiştir. Kullanıma yeni başlayan kişiler için spordan yarım saat önce bir servis yani 6 tablet ürün tüketimi uygundur. İleri düzeydeki kullanıcılar için ise spordan önce ve sonra birer servis kullanılması önerilebilir. İkinci servis gece uykudan önce de kullanılabilir.

Multipower Whey Amino 3400 Kullanmanın Faydaları

Multipower Whey Amino 3400 faydaları arasında sporcuların günlük amino asit ve protein ihtiyacını gidermesi gösterilebilir. Bunun dışında insan sağlığına saygı temel alınarak üretilen ürün sağlam bir protein yapısı kurmayı amaçlar. Vücudun en önemli yapı taşlarından olan proteinler kasların da onarılması ve gelişmesi için büyük önem taşır. Ürün kas onarımı ve gelişimini hedeflemektedir. Saf hammaddeler ve izole içeriği sayesinde kolay emilir ve kana hızlı şekilde karışır. Bu sebeple etkisi de hızlı bir şekilde görülebilmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower Whey Amino 3400 Hakkında Yorumlar

Multipower Whey Amino 3400 kullananlar tarafından defalarca tercih edilmiş ve başka ürünlere olan ihtiyacı yok etmiştir. Almanya çıkışlı bir marka olan Multipower yüksek üretim kalitesi ile öne çıkmaktadır. Dünya çapında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 30 kadar ülkede sporcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Helal ürün sertifikası vardır ve içerisinde domuz ürünü barındırmaz. Ürün özellikle yoğun ve yorucu sporları yapanlar arasında kas yorgunluğunu azaltması, dinçlik kazandırması ve enerji vermesi sebebiyle tercih edilmektedir. Kas gelişimi hızını arttırdığı ve sağlıklı şekilde vücut geliştirme imkanı sağladığı da gelen olumlu dönüşler arasındadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower L-Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Super Amino Liquid İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ