Multipower Super Amino Liquid üretim yeri Almanya olan likit yapıda bir amino asittir. Multipower markası yüksek saflıkta hammaddeleri ve katı üretim standartlarıyla en çok tercih edilen markalardan biridir. Helal ürün sertifikasına sahiptir ve içerisinde aspartam ve domuz katkıları bulunmaz. Ürünün üretildiği tesisler Uluslararası Besin Standartları Enstitüsü onaylıdır. Almanya çıkışlı ürün Avrupa da dahil dünyada 30 kadar ülkede satışa sunulmaktadır.

Multipower Super Amino Liquid

Multipower Super Amino Liquid Kullanmanın Önemi

Multipower Super Amino Liquid sıvı halde bulunan bir amino asit olduğu için kanda emilimi daha kolay ve hızlı gerçekleşir. Multipower Super Amino Liquid 20 ampül içerir ve düzenli kullanıldığında olumlu etkisi devam eder. Yoğun çaba gerektiren sporlar, spor sonrasında kas dokusuna hasar verebilir ve kas dokusunu yıkıma uğratabilir. Multipower Super Amino Liquid kullanımı bu yıkımın önüne geçerek kas dokusunun daha da sağlam olmasına sebep olur. Ürün arjinin, ornitin ve lisin isimli çok önemli üç amino asidi içinde barındırır. Bunun yanı sıra içerisindeki B6 vitamini de protein sentezinde oldukça etkilidir.

Multipower Super Amino Liquid Kullanım Tavsiyeleri

Multipower Super Amino Liquid özellikleri itibariyle yaş, cinsiyet ve spor yoğunluğu için farklı seviyelerde etki edebilir. Antrenmandan 20 dakika önce bir kapsül şeklinde tüketilmesi önerilmektedir. Özellikle antrenman öncesi kullanımda kasların daha az yorulduğu ve spor yaparken onarıldığını da ortaya koymuştur. Şeker ve tatlandırıcı içermez bu sebeple de diyabet hastalarının da kullanımına uygundur. Rafine şeker barındırmadığı için temiz bir içerik sağlar ve şeker kullanmayanlar için de şeker bağımlılığının önüne geçer. Ürün büyüme hormonunu da aktive etmesi sebebiyle gece uykudan önce de kullanılırsa daha etkili sonuç alınabilmesi mümkündür.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower Super Amino Liquid Kullanıcı Yorumları

Multipower Super Amino Liquid kullananlar tarafından sporda dayanıklılığı arttırması sebebiyle tercih sebebidir. Aynı zamanda uzun süreli emilimi sonucu kasların onarımının en yüksek seviyede olması da olumlu yorumlardan biridir. Markanın sporcuya ve insan sağlığına değer veren üretim ilkeleri gereği koruduğu kalitesi de ürünü öne çıkaran faktörlerden biridir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Whey Amino 3400 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikProtein Tozu Kullanarak Kas Yapmanın Avantajları

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ