Multipower L-Glutamine inceleme yapıldığında dünya çapında tercih edilen bir ürün olarak tüketiciye sunulmaktadır. Alman çıkışlı Multipower markası kaliteli hammadde kullanımı, helal ürün sertifikası ve kaliteli ürün sertifikasıyla sporcuların gözde markalarından biri haline gelmiştir.

Multipower L-Glutamine

Multipower L-Glutamine Etkileri

Glutamin insan kanının içerisinde en çok bulunan amino asittir. Vücut bu amino asidi yeterli miktarda üretebilmektedir. Ancak bazı durumlarda takviye almak gerekebilir. Kanda yeterli glutamin bulunmazsa vücut mikroplarla savaşmakta ve protein yapısını sağlamlaştırmakta zorlanır. Glutamin vücutta bulunan hücrelerin yakıtı olma özelliği taşıdığı için oldukça önemlidir. Saf halde olduğu için hızlı şekilde kana karışabilir. Uzun süre emilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple de dha uzun süre vücuda etki eder. Uzun süre ve ağır şekilde spor yapan kişilerin bir süre sonra glutamin rezervleri boşalabilir. Multipower L-Glutamine bu rezervlerin tekrar doldurulmasına yardımcı olur.

Multipower L-Glutamine Kullanım Önerileri

Ürünün etkileri yaşa, cinsiyete ve yapılan aktiviteye göre değişiklik gösterebilir. 1 ölçek yani 5 gram ürün 200 ml su ile karıştırılarak günde bir servis şeklinde tüketilmelidir. İleri seviyede kullanıcılar için günlük iki servis tüketmek de uygundur. Ürün yapısı gereği kolay karışır ve istenilirse su ya da meyve suyu ile shaker olmadan da karıştırılarak tüketilebilir. Multipower L-Glutamine içeriği 500 gramdan100 ölçek çıkacak şekilde üretilmiştir. Glüten içermez ve glüten duyarlılığı olan kişiler için tercih sebebidir. İçerisinde yağ ve karbonhidrat bulundurmaz bu sebeple kişi için uygun beslenme biçimi ve spor faaliyeti ile desteklendiğinde tam verim alınabilir. Glutamin kullanımı vücutta büyüme hormonunu destekler. Bu sebeple gece yatmadan önce tüketildiğinde büyümeyi ve ergenlik çağında şekillenen vücudun doğal sınırlarına ulaşmasını sağlayacaktır. Yoğun aktivite yapılan dönemlerde hem spor öncesinde hem de yatmadan önce tüketilmesi uygundur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower L-Glutamine Hakkında Geri Dönüşler

Kendi kendinin referansı haline gelen Multipower L-Glutamine kullananlar tarafından da tam not almış bir üründür. Sporcuların tercihi olan Multipower L-Glutamine düzenli kullanıldığında yarattığı gözlemlenebilir farklarla olumlu dönüşler almaya devam etmektedir. Şeker ve tatlandırıcı içermemesi sebebiyle sporcular için uygun kullanım ürünüdür.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower BCAA Powder  İnceleme & Değerlendirme
Sonraki İçerikMultipower Whey Amino 3400 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ