İçeriğinde bulunan BCAA amino asiti sayesinde kas yapısını güçlendiren Multipower BCAA powder, 2:1:1 BCAA oranına sahiptir. Bu oran insan vücudunun ihtiyacı olan amino asit miktarını karşılamaktadır.

Multipower BCAA Powder

Multipower BCAA Powder Kullanmak Neden Önemlidir?

Vücudun ihtiyacı olan bazı amino asitler vardır ancak vücut bu amino asitleri kendisi üretemez ve dışardan alması gerekir. Multipower BCAA Powder 400 gr paketinin içeriğinde 6000 mg BCAA, 3000 mg Lösin, 1500 mg İzolösin ve 1500 mg Valin bulunur. Bu içerik vücudun ihtiyacı olan tüm ek amino asitleri barındırmaktadır. Bu amino asitlerin alınması kas yapısının onarılması, korunması ve geliştirilmesini sağlamaktadır. Sağlıklı bir amino asit yapısı kurulmazsa sağlıklı kaslar da elde edilemez.

Multipower BCAA Powder Nasıl Kullanılır?

Multipower bcaa kullanımı oldukça kolay bir üründür. 400 gramlık bir paketin içinden 40 servis çıkmaktadır. Bir servis sayısı 2 ölçek yani 10 gramdır. Her servis 6000 mg BCAA içerir. Ürün sporcuların bir günlük amino asit ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Bir servis 2 ölçek yani 10 gram ürünün 250 ml su ile karıştırılmasıyla hazırlanır. Karışım spordan yarım saat önce veya sonra tüketilebilir. İleri seviye tüketici tarafından kullanılacaksa günde iki servis tüketilebilir. Spor öncesi tüketildiğinde yağ yapımı daha hızlı olur, spor sırasında sarf edilen enerji tükenmez ve kas onarım ve yapım işleminden daha etkili sonuç alınır. İstenilirse uyku öncesinde de kullanılabilir. Uyku öncesinde tüketilen bir ölçek ürün, geceleri verimli ve sağlıklı bir uyku süresi geçirmek, sabahları dinç uyanmak için yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower BCAA Powder Hakkında Yorumlar

Multipower Alman çıkışlı bir markadır ve dünya çapında sporcuların ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Markanın helal gıda ve yüksek kalite sertifikaları bulunmaktadır. Marka kaliteli ürünleri ve doğal hammaddeleri ile öne çıkmış 2006’dan sonra Olympic Center’in resmi partneri olmuştur. Multipower BCAA Powder  kullananlar ise olumlu geri dönüşler yapmaktadır. Spor sonrası yorgunluğu en aza indirmeyi hedefleyen ve kas yapımı ve onarımında yüksek etkiye sahip olan ürün sıkça tercih edilmektedir. Önerilen ölçülerde tüketildiğinde herhangi bir yan etki ile karşılaşılmamıştır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMHP Glutamine-Sr İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower L-Glutamine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ