MHP Glutamine-Sr inceleme yapıldığında Türkiye’de satılan ürünler arasında sr glutamin özelliğine sahip tek ürün olarak fark yaratmaktadır. Sr glutamin, vücudun ihtiyacı olan amino asit birikiminin yüzde 60’ını oluşturmaktadır. Vücudun ihtiyacı olan bazı proteinler vardır ancak vücut bu proteinleri kendisi üretemez. Bu proteinlerin takviye besin olarak dışardan alınması gerekmektedir. Proteinler kas gruplarının temelini oluşturur ve kalitesiz protein kullanmak çürük bir temel yaratmaya sebep olur.

MHP Glutamine-Sr

MHP Glutamine-Sr Kullanımının Faydaları

Yüksek gayret gerektiren ve kas gruplarının önemli kısmının çalıştırıldığı egzersiz ve spor türleri sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervleri boşalmaktadır. Sr glutamin bu rezervlerin tekrar dolmasına ve sağlıklı kas gelişimine destek olur. Doğal içeriği sebebiyle hızlı şekilde kanda emilimi yapılabilen MHP Glutamine-Sr, uzun süren emilimi sayesinde kullandıktan sonra da etkisini devam ettirmektedir. ABD çıkışlı bir ürün olması sebebiyle kaliteli hammaddeye sahiptir. Patentli SR (Sustained Release) teknolojisine sahip olduğu için 12 saate kadar salınım sağlar. Bu uzun salınım süresi sayesinde kasların bakım ve onarımı gün boyu devam eder.

MHP Glutamine-Sr Kullanım Şekli

MHP Glutamine-Sr 300 gr 50 porsiyon ürün içermektedir. 1 tatlı kaşığı yani 1 ölçek ürün 6 grama denk gelmektedir. Eğer başlangıç seviyesinde bir tüketici kullanacaksa 1 ölçek ürünü 300 ml su ile karıştırarak spor aktivitesi öncesinde ya da sonrasında tüketebilir. İleri derecede bir tüketici ise bu ölçüleri günde iki kez uygulayabilir. Ürünü spor öncesinde kullanmak, 12 saatlik salınım süresi sayesinde, spor sonrasında da çok uzun süre etkisinin devam etmesini sağlayacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

MHP Glutamine-Sr Ürünü Hakkında

MHP Glutamine-Sr kullananlar arasında oldukça beğenilen ve yarar görülen bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Özellikle sadece bu üründe bulunabilecek sr glutamin özelliği tercih sebebidir. Suda kolay çözünmesi ve lezzetli tadı sebebiyle de tüketiciler tarafından beğenilen ürün, antrenman sonrası da hızlı toparlanma sağlamaktadır. Yoğun spor günlerinde ya da spora yeni başlayan kişiler için yaşanabilecek hamlık ağrılarında yorgunluğu azaltıcı etkisini görmek de mümkündür. Özellikle gece uykudan önce tüketildiğinde sabahları çok dinç uyanmayı sağlamaktadır. 

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMHP BCAA-XL Energy İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower BCAA Powder  İnceleme & Değerlendirme

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ