MHP BCAA-XL Energy 10:1:1 oranında BCAA içeriğine sahip bir amino asit ürünüdür. Vücudun dışardan alması gereken takviye amino asitleri içerisinde barındırır ve kasların güçlenmesini, korunmasını, sağlıklı kalmasını sağlar. Kasların gelişimi için en önemli şey proteindir ve proteinler de amino asitlerden oluşur. Amino asitlerin eksik ya da yetersiz olması, kasların gelişimini olumsuz etkileyecektir.

MHP BCAA-XL Energy

MHP BCAA-XL Energy Kullanımı

Takviye besinleri yüksek derecede kullanmak vücut için her zaman iyi değildir. Dengeli ve sağlıklı bir vücut yapısı ancak her besinin yeterli miktarda alınımıyla sağlanabilir. Bu sebeple MHP BCAA-XL Energy nasıl en verimli olur sorusunun cevabı için ürünün kullanımını başlangıç seviyesi ve ileri seviye olarak ayırmak yararlı olacaktır.  Başlangıç seviyesinde bir ölçek yani 10 gr ürünün 750 ml su ile karıştırılarak günde bir defa tüketilmesi yeterli olacaktır. İleri seviyede ise ir ölçek ürün 750 ml su ile karıştırılarak günde iki kez kullanılabilir. İçeriğinde kafein barındırması sebebiyle spordan yarım saat önce tüketilmesi üründen maksimum yarar elde etmek için daha uygundur. İleri seviyedeki kullanıcılar için ise spordan yarım saat önce ve sonra kullanım en uygun olanıdır.

MHP BCAA-XL Energy Vücuda Yararları

MHP BCAA-XL Energy inceleme yapıldığında içerisinde bulunan 4 gr lösin sayesinde vücutta protein sentezine ve kas gelişimine yarar sağlar. Lösin amino asiti kaslarda depolanır ve kas yapısının sağlam olmasını sağlar. Reçetesinde bulunan enerji kompleksi, yeşil çay özleri, yeşil kahve çekirdeği ve yerba mate bitkisi sayesinde 115 mg kafein içermektedir. İçerisindeki bu doğal kafein sayesinde doğal bir yağ yakıcı özelliği görmektedir. Bu sebeple spor öncesi tüketildiğinde zararlı yağların yakımı ve kas kütlesinin artış hızı da daha yüksek olacaktır. İçerisinde şeker olmaması ise en büyük bağımlılık yapıcı maddelerden olan rafine şekerden kurtulmak için de yararlı olacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

MHP BCAA-XL Energy Hakkında Yorum

Tadı, kullanım kolaylığı, olumlu etkisi sebebiyle MHP BCAA-XL Energy kullananlar tarafından tam not alan bir üründür. Kullanımda doz aşımı gibi yanlış yollara başvurulmazsa herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Günlük kullanımda verdiği enerji ve dirilik hissi kullanıcıların en çok memnun kaldıkları özelliklerdir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikInkospor X-Treme BCAA Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMHP Glutamine-Sr İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ