Protein insan vücudunu oluşturan hücrelerin en önemli ve temel yapı taşıdır. BCAA amino asitleri ise kaslarda bulunan proteinin yüzde 35’ini oluşturmaktadır. Kas gelişimi ve sağlığını korumak için takviye edilmesi son derece önemlidir. Inkospor X-Treme BCAA Powder  , içerisindeki amino asitler sayesinde ihtiyacınız olan takviyeyi sağlar. L-lösin, L-Valin, L-İzolösin amino asitleri 2:1:1 ideal oranı ile kas yakımını önler.

Inkospor X-Treme BCAA Powder

Inkospor X-Treme BCAA Powder   Kullanım Önerisi

Inkospor markası Almanya çıkışlı olup dünya çapında da sporcular tarafından güvenle kullanılmaktadır. Inkospor X-Treme BCAA Powder   300 gr içeren bir kutu 46 porsiyonluk kullanım imkânı vermektedir. İçerisinde şeker yoktur ve şeker bağımlılığından kurtulmak, şeker tüketimini bırakmak isteyenlerin kullanımı için de uygundur. Kan portakalı aroması sayesinde içimi kolay, tadı lezzetlidir. Bir ölçek yani 6,5 gr toz 250 ml su ile karıştırılarak tüketilmektedir. Günde bir defa kullanım yeterli olmaktadır.

Inkospor X-Treme BCAA Powder   Kullanmanın Faydası

Inkospor X-Treme BCAA Powder  kullanımı için belirli bir saat önerisi yoktur. Spor öncesinde, spor sonrasında veya sırasında kullanılabilir. İçerisinde bulunan BCAA lösin,izolösin ve valin amino asitleri vücutta üretilemeyen esansiyel amino asitlerdir ve ek gıda ile dışardan takviye edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple sahip olduğu içerik kasları onarmaya ve korumaya yardımcı olmaktadır. İçeriği sayesinde kaslar için gereken enerji temin edilir. Özellikle spor sonrasında kaslarda laktik asit birikir ve bu da vücut yorgunluğuna sebep olur. Inkospor X-Treme BCAA Powder   bu laktik asit miktarını azaltarak spor sonrası yorgunluğun önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Inkospor X-Treme BCAA Powder   Hakkında Değerlendirme

Inkospor X-Treme BCAA Powder  etkileri, içeriği ve sonuçları sebebiyle dünya çapında sporcuların tercihi olmuştur. Önerilen şekil ve miktarlarda tüketildiği sürece hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve tüketici şikâyeti de olmamaktadır. Kas yorgunluğu sporunuzun olumlu etki gösterdiği anlamına gelmektedir ancak sürekli kas yorgunluğu yaşayan kişiler bir süre sonra spor yapmaktan uzaklaşabilmektedir. Hedefi kas yorgunluğunu en aza indirmek olan bu takviye ürün keyifli bir spor hayatı sağlamaktadır. Kas yapımı veya kasların sağlığını korumak için etkisini göstermesini uzunca süreler beklemenize gerek yoktur. İlk kullanımdan itibaren etki eder ve düzenli şekilde kullanıldığında etkisi uzun süreli olarak devam ederek kalıcı olur.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Karnitin İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMHP BCAA-XL Energy İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ