Sporcuların kafein ihtiyacına yönelik geliştirilen Multipower Red Kick vücuda enerji sağlarken daha dinç hissettirerek spor sonrası yorgunluğun daha kolay atlatılmasına olanak sağlar. Kafeinin vücuda en önemli etkisi dayanıklılık sağlamasıdır. Sporla ilgili olan kişiler sıklıkla spor öncesi kafein içeren besinlere yönelerek bu dayanıklılığı sağlamaya çalışmaktadırlar.

Multipower Red Kick

 Multipower Red Kick 500 gr   

Yapılan pek çok araştırmaya göre kafein yağ yakımının da hızlanmasına etki ediyor. Bu durum Multipower Red Kick formülünün kafein içerdiği için yağ yakımını hızlandırdığı sonucuna da ulaştırmaktadır. Multipower Red Kick 500 ml paket içerisinde toz karışım halinde satılmaktadır. Bu tozu su ile karıştırıp içmek yeterli. Spordan 15 ile 20 dakika önce içilmesi sporcunun dayanıklılığını arttırırken aynı zamanda daha uzun sureli antrenman yapabilmesine olanak tanır.

Multipower Ne Zaman Tüketilmeli

 Spor öncesi içileceği zaman midenin fazla dolu olması pek önerilmiyor. Uzmanlar aç karna ürünü tüketip antrenmana başlanmasını daha uygun bulunmaktadırlar. Multipower Red Kick bir takviye gıda olduğu için günlük beslenme düzeni ek olarak tüketilmelidir. Besinlerin yerine geçmediği için içildiği günlerde klasik beslenme düzenine devam edilmelidir. Spor yapılmayacağı günlerde formülü kullanmanın gereği yoktur. Sadece antrenman yapılmadığı günlerde içilmesi tavsiye edilmektedir. Her bir ölçeği 300 ya da 400 ml su ile karıştırarak tüketmek gerekmektedir. Damak tadına uygun olan meyve suları ile de karıştırmak mümkün

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower Red Kick Yorum    

Pek çok kullanıcı ürünün enerji vererek kondisyonu arttırdığını belirtmektedirler. Red Kick Multipower sporcuların arzu ettiği kafeini doğru miktarlarda vücuda alınmasını sağlayan formülüyle kafein ihtiyacına en pratik çözüm getiriyor. Formülün tadından memnun olan sporcular bu durumu sıklıkla dile getirmektedirler. Tadını iyileştirmek için şeker yüklemesi yapılarak formüle edilmiş olan ürün kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. İçeriğinde karbonhidrat bulunduğu için vücutta azalan enerji depolarına takviye oluşturduğu bilinmektedir. Gluten içermediği gibi formülünde aspartam, nem önleyici gibi katkı maddeleri de yer almıyor. Bu yüzden ürün paketi açıldıktan sonra toz karışım topaklanma ya da katılaşma yapabilir. Bu durum oldukça normaldir. Ürün su ile karıştırdıktan sonra hızlıca çözülüp homojen bir hale gelecektir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Multicarbo Gel Caffeine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Multicarbo Gel İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ