Egzersiz sırasında kaybedilen enerjinin yerini doldurmak  Multipower Multicarbo Gel Caffeine ile artık çok daha kolay. Ürün doğal kafein kategorisine giren guarana özünden üretilen özel bir karbonhidrat jelidir. Hem kafein hem de karbonhidrat vücutta birlikte çalışarak spor sırasındaki performansın artmasına olanak sağlamaktadırlar. Özellikle bisikle koşu gibi yüksek enerji gerektiren sporlardan sonra kaybedilen enerjinin yerine getirilmesi için rahatlıkla kullanılabilir.

Multipower Multicarbo Gel Caffeine

Multipower Multicarbo Gel Caffeine İnceleme

Karbonhidratlar uzun yıllardır bilinen enerji sağlayıcılarıdır ancak yoğun egzersiz sırasında günlük alınan karbonhidrat yeterli gelmediği anlarda vücut karbonhidrat depolarını kullanmaya başlar.  Bunu önlemek için pratik tek kullanımlık paketler halinde satışta olan Multipower Multicarbo Gel kullanmak mümkün. Karbonhidrat fiziksel enerji sağlarken içeriğindeki kafein sayesinde zihinsel olarak daha iyi hissedilmesine destek olur. Sporcuların Multipower Multicarbo Gel Caffeine yorum ve geri dönüşleri çoğunlukla pozitif olduğu için spor takviyeleri arasında önemli bir yer edinmiştir. Jel formunda satışa sunulan ürünün içeriğinde protein, sodyum ve potasyum da bulunuyor. Vücut için önemli olan bu mineraller dayanıklılığı arttırırken kas dokusunun daha hızlı toparlanmasına destek olur.

Multipower Multicarbo Gel Caffeine Kullanımı

Tek kullanımlık bir paketin içerisindeki ürünü suyla karıştırıp içmek suretiyle vücuda alınır.  Multipower Multicarbo Gel Caffeine kullananlar ürünün bu pratik kullanımına sahip olmasından memnuniyet duymaktadırlar. Uzun antremanlar öncesinde performansı arttırmak için kullanılabileceği gibi spor sonrasında da daha kolay toparlanabilmek için tüketilebilir. Sporcuların sıklıkla tercih ettiği jel hızlı emilim göstererek etkisinin kısa sürede hissedilmesine olanak sağlıyor. Kola aromasına sahip olduğu için tüketilmesi son derece rahattır.  Taşıma kolaylığı sağlayan 40 gramlık 24 lü paketler halinde satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multipower Multicarbo Gel Caffeine Nasıl Tüketilmelidir

Yetişkinler için üretilen jeli günde dört paketten daha fazla tüketmek gerekiyor. Egzersize başlamadan önce alındığı takdirde tekrar kullanabilmek için 45 dakika zaman geçmesi gerekiyor. Hamile, emziren ya da kafeine karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması önerilmiyor. Ayrıca ürün yetişkin sporcuların vücut ihtiyaçları düşünülerek üretildiği için çocuklardan uzak tutmak gerekiyor.  Multipower Multicarbo Gel Caffeine Kullanımı antrenman hocalarının da ilk önerdiği  ürünlerden biri olmaktadır..

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronmaxx Creatine Flavoured İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Red Kick İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ