Ardı ardına yapılan dayanıklılık gerektiren zor sporlarda kas oluşumunu arttırmak için kas yapıları ekstra enerji sarfederek protein sentezlemeye başlar. Protein sentezleyebilmek için vücut daha fazla keratin harcamaya başlar. Yeteri kadar keratin olmadığında ise istenen kas hacmine ulaşmak pek mümkün olmayabilir. Bu sebeple takviye olarak keratin tüketmek son derece önemli hale gelmektedir. Ironmaxx Creatine Flavoured bu amaçla üretilmiş sporcu desteği olarak piyasada yerini almış bir ürün. Özellikle saf keratin vücudun daha kolay protein sentezlenmesine olanak sağladığı için ürün çokça  tercih edilmektedir.

Ironmaxx Creatine Flavoured

 Ironmaxx Creatine Flavoured İnceleme

Alman üretimi olan Ironmaxx Creatine Flavoured 500 gr su ile kolay karışabilen bir formüle sahiptir. Içiminin daha rahat olabilmesi için vişne aroması eklenmiş ve tadı iyileştirilmiştir. Tatsız kreatinlerin aksine içerken rahatsızlık hissi vermeyen ürünün sporcular tarafından sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Kas kütlesinin oluşması için popüler olan bu ürünün en çok tercih edilme sebeplerinden biri de vücudun direncini hızlı bir şekilde arttırması.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Ironmaxx Creatine Flavoured Yorum

Formül için yapılan yorumlara bakıldığında rahat içime sahip olmasından sıklıkla bahsedildiği görülmektedir. Ayrıca aspartam ve katkı maddeleri  içermemesi kullanıcıların sıklıkla bu ürünü tercih etmelerine olanak sağlıyor. İronmax, ayrıca şeker ilavesiz ve yapay katkı maddelerini barındırmayan Ironmaxx Creatine Flavoured Zero ürünü de sporcuların beğenisine sunmuştur. Bu takviyelerin formülünde domuz yağı katkılarının da olmaması ve et ürünü barındırmaması bu konuda hassasiyeti olan kişilerin memnuniyetini kazanıyor.

Ironmaxx Creatine Flavoured Nasıl Kullanılır

Formülün bir ölçeği 6 gram olarak belirlenmiştir. Bu ölçü bir bardak soğuk su ile 15 20 saniye boyunca karıştırılıp içilebilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyedeki sporcuların kullanımına uygundur. Günde bir ölçek spor öncesi ya da sonrasında tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 500 gramlık ironmax creatin içerisinde 83 ölçek bulunmaktadır. Ürün sağlıklı yetişkin bireylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Hamile ya da emziren kadınların, böbrek gibi kronik rahatsızlığı olan kişilerin kullanımına uygun değildir. Sağlıklı bireylerin de ürünü kullanmaya başlamadan önce bir uzmandan yardım alarak doz ayarlaması yapmaları önerilmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Kreatin %100 Mikronize İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Multicarbo Gel Caffeine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ