Vücudun güçlenmesi için günlük olarak enerjisi yüksek antrenmanlar yapılması gerekmektedir. Her bireyin vücut yapısı ve ağırlığı farklı olduğu için yaptığı spor aktivitesi, yaktığı enerji de farklılık göstermektedir.  Antremanların gerekli faydayı sağlayabilmesi ve vücudu doğru şekle sokabilmek için doğru besinleri de tüketmek gerekiyor. Karbonhidrat, protein ve  sodyum kaynaklarından doğru şekilde beslenmek bu aşamada büyük önem kazanıyor Multipower Multicarbo Gel karbonhidrat içeriğiyle spor yapan bireylerin ihtiyacına göre imal edilmiş ve zengin kaynaklarla desteklenmiş takviye edici jel bir gıdadır.

Multipower Multicarbo Gel

Multipower Multicarbo Gel Nedir

Özellikle ağır ve uzun süreli egzersizler sırasında vücudun karbonhidrat gibi enerji veren takviyelere daha fazla ihtiyacı vardır. Multicarbo Gel vücudun bu ihtiyacın pratik şekilde sağlayan ve kullanıldığı ilk andan itibaren gerekli enerjiyi veren takviye bir gıdadır. Spor sonrasında yorgun düşen vücudun daha hızlı bir şekilde toparlanması için de kullanılabilen jelin içeriğinde yağ bulunmuyor. Kas dokusunun normal fonksiyonlarına devam edebilmesi için sodyuma ihtiyacı olduğu için Multipower Multicarbo Gel ilave sodyum da bulunduruyor. Yüksek kaliteli karbonhidrat ve minerallerden üretilen jel enerji alımına katkı sağlarken dayanıklılığı da arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Multicarbo Gel Nasıl Kullanılır

Multicarbo jel su ile kolaylıkla karışabilecek yapıdadır. 200 ml su içerisinde karıştırılıp spordan önce ya da spor sırasında tüketilebilir. Vücut tarafından çok çabuk emildiği için spor sırasında 45 dakika aralıklar halinde tüketilmesi öneriliyor. Günlük doz 40 gramlık 4 pakettir ve bunun aşılmaması gerekmektedir. Multicarbo Gel takviye bir gıda olduğu için günlük herhangi bir öğünün yerine kullanılmamalı, doğru ve sağlıklı beslenmeye devam edilmelidir. Multipower Multicarbo Gel 40 gr şaseler şeklindeki 24 lü paketlerde satılmaktadır. Bu paketler sayesinde spor salonunda ya da açık havada yapılan sporlar sırasında taşıma kolaylığı sunuyor.

Multipower Multipower Jeli  Kimler kullanabilir

Multicarbo Gel bisiklet yarışçıları, uzun metraj koşucular ve ağır fiziksel aktivite yapan sporcular için uygundur. Yetişkin olmayan bireylerin kullanmaması gereken ürünü çocuklardan uzak tutmak gerekiyor. Emziren anneler ya da hamile kadınlar tarafından kullanılması tavsiye edilmiyor.Serin ve kuru bir ortamda muhafaza gereken formülün buzdolabında saklanmasına gerek yoktur.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Red Kick İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikAdım Adım Fitleşmek: Kalorisiz Protein İçeceği Tarifleri

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ