Türkiye’de, sıvı formda üretilen ilk pre-workout, yani antrenman öncesi, ürünü olan Hardline Noxx 5 1000 mL sporcu gıda takviyesi olarak sporcuların daha olumlu sonuçlar elde etmesine yardım sunma amacıyla geliştirilmiştir. Kompleks yapısı ve zengin içeriği ile kalbin kan akışını artırma etkisine sahiptir. Sıvı formda üretilmesi nedeniyle emsallerine nazaran çok daha hızlı bir emilim gösteren Hardline Noxx 5 yorum olarak olumlu yaklaşımlar almış; kullanım pratiklerini gözeterek kullananların kısa sürede beklenen etkileri elde ettiği gözlenmiştir.

Hardline Noxx 5

Hardline Noxx 5 Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bileşenlerinin doğal ve sağlıklı sonuçlar sunacak şekilde geliştirilmesine rağmen Hardline Noxx 5 kullanımı sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bazı hususlar barındırmaktadır. Daha önceden astım ve siroz geçiren kişilerin doktor gözetimi altında kullanması, hamilelik dönemindeki kişilerin ve 16 yaş altı kullanıcıların kullanmaması tavsiye edilmektedir. Yapısında yer alan L-arjinin nedeniyle kan basıncı düşük kişilerin ve böbrek hastalığı bulunan kişilerin olumsuz sonuçlar yaşayabileceği ifade edilmektedir. Dolayısıyla kalp krizi geçmişi olan veya riskli grupta yer alan kullanıcıların da düzensiz kalp atışına neden olabilecek içeriği nedeniyle kullanmaması tavsiye edilmektedir.

Hardline Noxx 5 İçeriği

İçerik açısından Hardline Noxx 5 inceleme yapılması hâlinde kolayca görülebileceği üzere yüksek verimliliğe sahip, 5000 mg’lık arjinin alfa kelogrutarat bileşenine sahiptir. Bunun yanı sıra AAKG 3300 mg’a karşılık gelen arjinin amino asidini barındırmaktadır. Bu iki amino asit içeriğinin yanı sıra protein sentezi açısından büyük öneme sahip B6 vitaminini de içermektedir. Kuvvetli yapısına binaen sıvı formda üretilmiş olması sebebiyle emsallerine göre çok daha hızlı emilime sahip olan bu spor gıdası destek ürünü; kullanım talimatlarına uyulması hâlinde hedeflenen etkiyi harfi harfine yerine getirebilecek niteliktedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Noxx 5 Kullanımı

Güçlü etkisi, bileşenlerinin kuvvetli sonuçları süratle sunması gibi olumlu nitelikleri; kendi içerikleriyle orantılı bir uyarıyı gerektirmektedir. Gün içinde geç bir vakitte kullanılması hâlinde uykusuzluğa neden olabilen Hardline Noxx 5, normal şartlarda orta ve ileri seviye sporcular için spordan yarım saat önce olmak kaydıyla bir ölçek kullanımının tavsiye edildiği bir antrenman öncesi destek gıda ürünüdür. Sporcuların istediği desteği hızlı sunabilmek adına kaliteli ve güçlü bir bileşen geliştirmiş olan Hardline’ın Noxx 5 ürünü; sağlıklı şartlarda kullanılması hâlinde sporcular için hedeflenen etkiyi kolayca sunabilmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Nox 2 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Ribose İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ